Лише 8% роботодавців області готові платити зарплату понад 3,500 тисячі гривень

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Серед вакансій Черкаського міського центру зайнятості – 85 відсотків таких, що пропонують черкасцям працювати за зарплату розміром від мінімальної (1 378 грн) до середньої по області ( 3 467 грн). Навіть затребувані робочі спеціальності типу електрогазозварник оплачуються від півтори до трьох тисяч.

562e25247b76b

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіла директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Останні статистичні дані твердять, що 7 відсотків вакансій, запропоновані черкаськими роботодавцями, мають зарплату на рівні мінімальної, а 8 відсотків – зарплату, вищу за середньообласний показник.

“У центра зайнятості немає жодних засобів впливу на роботодавців з цього питання. Змусити їх пропонувати вищу зарплату ми не можемо. Відповідно до чинного законодавства, вони зобов’язані сплачувати зарплату не нижче мінімального розміру. Служба зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу і переконує роботодавців підвищувати рівень заробітних плат з метою укомплектування їхніх підприємств кваліфікованими кадрами”, – говорить Оксана Щербак.

Фахівцям служби зайнятості через це важко підшуковувати роботу для громадян, що стоять на обліку як безробітні, адже вони мають знайти роботу з зарплатою не нижчою, ніж була на останньому місці роботи нинішнього безробітного.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.