“Липові” податківці видурюють кошти в підприємців Черкас

Кримінал Черкаси Новини Черкаси
Державна податкова інспекція у м. Черкасах звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що напередодні свята Дня незалежності України у нашому обласному центрі мають місце провокації та вимагання грошей невідомими у посадових осіб підприємств та у приватних підприємців.

Зокрема, зловмисники пропонують суб’єктам господарювання за грошову винагороду уникнути перевірок. Така пропозиція «оплатити» відсутність податкових ревізорів надходить телефоном і нібито від імені начальника інспекції або його заступників. Кошти шахраї пропонують перевести або на картковий рахунок, або на рахунок поповнення мобільного телефону.
ДПІ у м. Черкасах просить всіх бути пильними та не піддаватись на провокації. Пам’ятайте, що працівники фіскальної служби взагалі не телефонують з попередженням про перевірку, у тому числі від імені та за дорученням керівника державної податкової інспекції, головного управління ДФС чи ДФСУ.
У разі отримання подібних пропозицій Державна податкова інспекція у м. Черкасах звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням повідомляти про такі факти за адресою: м. Черкаси,  вул. Хрещатик, 235 або за телефоном 54-14-88.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.