Липневе здорожчання – наскільки зростуть цифри в платіжках за тепло для черкащан

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже вдвічі з 1 липня 2016 року. Про це повідомив керівник профільного управління НКРЕКП. Зокрема для Черкас та Черкаської області затвердили тарифи для 7 постачальників теплової енергії.

a76e18bce8a2a64dd14d701ddc9ea581

“Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 гривні за 1 гігакалорію, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні 1043 гривні за гігакалорію, – заявив чиновник.

Він пояснив, що збільшення відбувається за рахунок зростання паливної складової тарифу на електроенергію і заробітних плат.

Крім того, наголошується, що коригування паливної складової пов’язана з рішенням уряду про зміну тарифу на природний газ, що використовується при виробництві тепла для населення. Якщо раніше на паливо доводилося 400 гривень у вартості гігакалорії, то з 1 липня ця цифра становить 874 гривні.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила постанову про збільшення тарифу на тепло для населення 5 травня, з тих пір тривало громадське обговорення документа.

Відповідно до статистики по Черкаській області станом на червень 2016 року маємо такі дані:

  • Заборгованість бюджету з виплати субсидій – 1,219 млрд. грн.
  • Середня місячна з/п по області – 3911 грн.

 

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.