Луценко будучи другом Одарича не має права нав’язувати вибір Черкасам

Новини Черкаси

Чому точка зору окремого депутата ВРУ не може бути реалізована без ухвалення рішень на місцях. Про це розповів Олександр Радуцький:

FB_IMG_1446969626407

“За результатами сьогоднішньої прес-конференції Юрія Луценка в Черкасах хочу висловити кілька думок.

1. Щодо того, що він підтримує Сергія Одарича як переможця виборів мера. Тут варто зауважити, що ані Черкаська обласна, ані міська партійні організації БПП про підтримку цієї кандидатури рішення не ухвалювали. Крім того, вони не проводили жодних зборів щодо цього питання. А головне: кожен партієць – це перш за все житель міста і його вибір не може прив’язуватися до політичної волі однієї людини. Я абсотлютно впевнений, що наші партійці вже визначилися, кого підтримуватимуть в 2 турі. І це не Одарич, який за останній рік довів, що він чистої води політикан, а не господарник. Приїзд Юрія Луценка вважаю візитом в якості друга СО, який, за словами самого пана Луценка, був його наставником під час перших кроків у політиці, що ще раз доводить: крім політики і піару Сергій Олегович більше нічого робити не вміє! Черкаські партійці не можуть підтримати людину, яка свого часу співпрацювала з режимом Януковича і навіть агітувала 2010 року за нього.

2. Щодо розпуску міської парторганізації БПП, то розпустити її може лише з’їзд партії, а не особисто Луценко. І останнє: шкода, що Луценко піддався маніпуляціям губернатора і не розібрався в ситуації в Черкасах. Влада змінює людей.., а колись же ми з Юрієм Луценком були в одній партії.”

Розповісти друзям

1 коментар до “Луценко будучи другом Одарича не має права нав’язувати вибір Черкасам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.