Ліплявська ОТГ: курс на розвиток

Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб спільно з головою Черкаської обласної ради Олександром Вельбівцем і очільником Канівської РДА Дмитром Шелестом взяли участь у засіданні позачергової сесії сільської ради нещодавно утвореної Ліплявської ОТГ.

На порядку денному засідання сесії стояло 19 питань. Одне з головних – бюджет та розвиток соціальної сфери.

Владислав Голуб у своєму виступі з цього питання, зокрема, повідомив, що з державного бюджету передбачено фінансування будівництва футбольного поля в селі Ліпляве на умовах співфінансування. Наразі питання будівництва футбольного поля на території сільської ради планується обговорити на громадських слуханнях села.

Далі депутати розглянули питання інвентаризації земель, що не були передані в користування, про передачу їх у комунальну і приватну власність. Затвердили ряд сільських програм щодо освіти, медицини і спорту.

Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко зазначив, що на етапі становлення проблем у громади багато, починаючи з жахливого стану доріг, освітлення та автобусного сполучення між населеними пунктами. Щоб вирішити ці проблеми, треба залучати інвесторів, а щоб інвестори зайшли в громаду, потрібні генеральні плани населених пунктів. Також нагальне питання – оптимізація видатків, впровадження енергозберігаючих технологій. Гостро стоїть питання кваліфікованих кадрів. Сергій Геращенко подякував всім за активну співпрацю, небайдужість до проблем громади та виказав надію на подальше співробітництво.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець зазначив, що планові надходження до бюджету дають надію на успішний розвиток громади, треба тільки грамотно їх збалансувати.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 14.02.2018

Розповісти друзям
  • 9
    Поширили:

1 коментар до “Ліплявська ОТГ: курс на розвиток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.