Ліквідовано пожежу на сміттєзвалищі поруч з Черкасами

Новини Черкаси

Надзвичайна подія на сміттєзвалищі виникла близько 5-ї ранку сьогодні 28 квітня . Інформація про загорання сміття на території Черкаського звалища твердих побутових відходів надійшла до оперативного чергового УДСНС.


На місце події одразу були направлені пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону, а також у відповідності до плану залучення сил та засобів, пожежні команди із Свидівського лісництва та навчального центру прикордонної служби «Оршанець».

Для виконання технічних завдань була залучена спецтехніка комунального підприємства «Служба чистоти».
На час прибуття перших пожежних розрахунків вогнем було вже охоплено 700 квадратних метрів сміття. Активними діями вогнеборців, а також завдяки створенню спеціальних інженерних розривів о 6:45 пожежу вдалося локалізувати, а о 9:30 повністю ліквідувати. Загрози поширення вогню немає.


Від Управління ДСНС залучено 4 одиниці техніки та 19 чоловік особового складу. Загалом для ліквідації пожежі залучалися 8 одиниць пожежної та спецтехніки, 2 трактори та 37 чоловік.
Причина пожежі встановлюється. На місці події працює міський штаб з ліквідації надзвичайної події та мобільна оперативна група Управління ДСНС.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.