Ліквідація наслідків негоди відбувалася в цілодобовому режимі (відео, фото)

Новини Черкаси

Згідно із розпорядженням міського голови, всі комунальні служби міста працюють у посиленому режимі. Цілодобово на підприємствах, які забезпечують місто теплом, водою, газом та електроенергією чергують аварійні бригади. Техніка у повній готовності і повністю забезпечена паливно-мастильними матеріалами.

2110

Отримавши інформацію про негоду, що насувалася на місто, при міськвиконкомі під керівництвом Анатолія Бондаренка було терміново створено спеціальний оперативний штаб, до якого, крім управління ЖКГ, підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, увійшли аварійні бригади а також усі служби екстреного виклику.

2113

З початком хуртовини та появою перших снігових заметів, комунальні служби Черкас для забезпечення належного прибирання міста почали працювати на автошляхах у посиленому режимі.

Так 18 січня, близько 19:30 на вулиці Різдвяній, через ожеледицю та заноси, у затор потрапили чотири багатотонних автомобілі, через що, рух вулицею було повністю паралізовано. Для надання допомоги, а також розчистки цієї ділянки дороги, на місце події одразу виїхала мобільно оперативна група черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС із представниками міськвиконкому.

За допомогою тракторів наданих ФОП Лисенко, дорогу було розчищено після чого автомобільний затор вдалось ліквідувати.

2164

Вже зранку, мобільна група вживала термінових заходів, аби відновити автомобільний рух на автомобільній розв’язці коло житлового масиву Луначарський, який припинився через великогабаритний автомобіль «Сканія», водій якого не впорався із керуванням на засніженій дорозі.

https://www.youtube.com/watch?v=9MZGh419Pno

Не обійшлось без заторів і у Черкаському районі.

2158

Так, увечері 18 січня, на автомобільній трасі коло села Худяки, через сильнухуртовину та замети утворився автомобільний затор до якого, крім рейсового автобусу «Богдан» потрапили також 10 легкових автомобілів.

На місце події було одразу спрямовано оперативну групу міськрайонного відділу Управління ДСНС та техніку облавтодору.

Через годину, рух на дорозі було відновлено, а автотранспорт в салонах якого на час звільнення перебували 38 громадян та троє дітей, зумів продовжити рух.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.