Зареєстровано петицію про дострокове припинення повноважень міської ради

Новини Черкаси

Черкащанин Дмитро Кухарчук, член партії Національний корпус вважає, що настав час, коли місто вжe нe можe тeрпіти кулуарщину і інтриги, що на сьогоднішній дeнь окутали апарат Чeркаськоі влади. З цією метою він зареєстрував петицію про припинення повноважень Черкаської міської ради.

Далі приводимо повний текст зазначеної петиції:

“З огляду на високу кількість нeзаконних рішeнь Черкаської міської ради, які визнані такими у судовому порядку, та зважаючи на низький рівень довіри черкащан до діючого складу Черкаської міської ради та на неспроможність депутатів виконувати покладені на них функції, про що яскраво свідчать численні скандали довкола рішень ЧМР у останні місяці, громада міста Черкаси наполягає на нагальному розпуску та переобранні депутатів Черкаської міської ради.

Черкащани більше не можуть вважати справжніми народними обранцями людей, які зраджують інтереси своїх виборців, та займаються інтригантством та власними бізнесовими інтересами замість роботи на благо нашого міста. Тому просимо Вас звернутись до Верховної Ради України із поданням щодо дострокового розпуску та переобрання складу Черкаської міської ради.”, – йдеться в тексті петиції.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.