Креативна творча молодь Черкас отримала АRT-простір

Новини Черкаси

Черкаський міський Палац молоді продовжує мистецьку естафету і пропонує АRT-простір для креативної молоді. Творчу та амбітну молодь чекають кожної п’ятниці о 18.30 за адресою вул. Сумгаїтська,12.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Минулої п’ятниці, 7 серпня, до нас завітали багато гостей. Це вже знані виконавці Настя Бутовська, керівник нашої вокальної студії «VIVA», вихованець цієї ж студії Вадим Устименко (гітара, вокал). З радістю презентуємо нові обличчя нашого АRT-простору: вокаліст Артем Бреус, Денис Іванюта (гітара, вокал), гурт «Друзья абсолюта» (Олександр Новаченко та Анатолій Анісімов). Приємно, що з’явився партнер і у нашого звукорежисера, – це талановитий волонтер Віталій Корнель.

“Приходь і прояви себе! В нашому АRT-просторі можна танцювати, співати, декламувати, читати думки, художньо свистіти, розповідати анекдоти, ходити на руках, грати на музичних і не тільки музичних інструментах, жонглювати, крутити пої та ще багато чого… Приходь, продемонструй свій талант та вміння. Нам цікаві всі твої таланти!” – запевняють організатори.

2 (1)

Бажаючих взяти участь просять повідомляти за телефоном 067 539 08 00.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.