Кращі спортсмени Черкас 2016 року відзначені нагородами

Новини Черкаси Спорт Черкаси

Напередодні в Черкасах були відзначені нагородами спортсмени та їхні тренери. Урочистості відбувалися в рамках церемонії “Лауреати спортивного року – 2016”, яка урочисто відбулася у Будинку Кулика.

Торік в Черкасах відбулося 108 міських та 25 всеукраїнських змагань, цьогоріч влада має плани цю цифру тільки збільшувати. За підсумками 2016 року Черкасам є ким і чим пишатися! Адже завдяки перемогам наших спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях про наше місто знає увесь світ.

Розпочали церемонію нагородження лауреатів із вручення сертифікатів на стипендії Черкаської міської ради та міського голови за високі результати в змаганнях національного та міжнарогодного рівня, Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх. Грошову премію в розмірі 2 000 гривень отримуватиме впродовж року 20 кращих спортсменів.

Загалом же «лауреатів спортивного року – 2016» визначали в кількох категоріях. А це – тренер та спортсмен року з олімпійських видів спорту, тренер та спортсмен року з неолімпійських видів спорту, команда року з ігрових видів спорту, «відданість справі» (у цій номінації відзначили вчителів фізичної культури в загальноосвітніх школах та викладачів вишів), «спортивний організатор року», «спортивна журналістика», «разом із олімпійцями», «сильні духом» та «спортсмен – ветеран року».
Директорам вісьмох дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста на святі вручили сертифікати на комп’ютерну техніку. Ще чотири школи отримали сертифікати для закупівлі спортивного інвентар від народного депутата Олега Петренка.

До здобутків міста в галузі спорту за 2016 рік можна віднести:

  • переобладнання колишнього кінотеатру “Мир” під зал для занять спортивною гімнастикою;
  • 20 щомісячних стипендій провідним спортсменам міста;
  • реконструкція запасного футбольного поля “Центрального стадіону”;
  • реконструкція спортивних майданчиків і закупівля спортивного інвентарю.

Саме завдяки їхнім здобуткам гімн України неодноразово почула вся світова спільнота. Чого тільки вартий наш Сергій Куліш, який із ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Женейро привіз в Україну срібну медаль. А Богдан Кулинич, котрий на Паралімпійських іграх разом із футбольною командою здобув золото, чи Василь Ковальчук, який отримав золоту медаль із кульової стрільби. Іще сотні спортсменів та десятки тренерів, котрі щодня своєю витривалістю, силою духу та наполегливістю піднімають наше місто та країну. – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

В урочистостях взяв участь і народний депутат від Черкас Олег Петренко

Продовжую розвивати спортивну інфраструктуру Черкас вже й у статусі народного депутата. Минулоріч з державного бюджету вдалося пролобіювати кошти на реконструкцію запасного поля Центрального стадіону, а також будівництво гімнастичної зали на базі колишнього кінотеатру “Мир” та першого в місті повноцінного розміру футбольного поля з синтетичним покриттям. Зараз маємо не менш амбітні плани. Серед таких – спільна з обласною адміністрацією ініціатива з будівництва нового сучасного басейна. Якщо все вдасться, роботи почнуться вже цього року. – зазначив нардеп.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.