Кожний другий посадовець в Черкаській ОДА буде звільнений

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Анонсоване наприкінці літа скорочення штату працівників облдержадміністрації розпочалося цього тижня. До кінця року штат обласних чиновників зменшиться на 50 відсотків. У понеділок 2 листопада відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Відповідно до нього, працівники облдержадміністрації, які підлягають скороченню, днями будуть повідомленні про заплановане звільнення.

f9b7a88e8c31efc92f171ef1bc26b23e

Відповідно до розпорядження Юрія Ткаченка, з 21 існуючого структурного підрозділу облдержадміністрації більше половини буде ліквідовано. Натомість будуть утворені в новому вигляді лише декілька нових, пишуть журналісти видання ВечірніЧеркаси.

Зокрема, йдеться про ліквідацію таких юридичних осіб як департамент агропромислового розвитку, департамент економічного розвитку і торгівлі, департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи, департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, департамент капітального будівництва, управління житлово-комунального господарства, управління культури, управління містобудування та архітектури, управління промисловості та розвитку інфраструктури, служба в справах дітей.

Крім того, частина існуючих департаментів буде скорочена і переведена в статус управлінь. Детально про реформування структури облдержадміністрації розповість сам Юрій Ткаченко на спеціальній прес-конференції, обіцяють в облдержадміністрації.

Нагадаємо, скоротити на половину свій штат голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко запропонував на засіданні уряду в серпні цього року. При цьому, він просив уряд залишити незмінним фонд заробітної плати для збільшення зарплати працівників, які залишаться на посадах. Це мало стати для них серйозним мотиваційним стимулом, проте уряд вирішив по іншому: штат скорочується, а разом з ним і фонд оплати праці. Це означає, що оклади службовців, які залишаються, не зміняться, тобто за ті ж гроші службовцям доведеться працювати більше.

Рішення про реорганізацію розміщено на сайті ОДА від 02.11.2015 №  553 “Про структуру обласної державної адміністрації” в рубриці Документи.

W_dvdbJ8CYg

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.