Кожна школа Черкас отримає по 50 тисяч гривень на господарчі питання

Новини Черкаси
Під час вчорашньої сесії депутати міської ради відкоригували бюджет Черкас на 2015-ий рік. «За» відповідний проект рішення після обговорення й уточнення всіх пропозицій висловилося 36 міських обранців.
zzEFM_6833
Як розповіла директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, перерозподіл здійснюється головними розпорядниками коштів у межах передбаченого їм на нинішній рік бюджетного фінансування.
– Разом із тим, нам вдалося збільшити дохідну частину бюджету міста на 1 млн 700 тис. грн. за рахунок розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках у банку, – сказала Наталія Володимирівна.
Ці кошти міські обранці вирішили спрямувати на утримання 34-ох навчальних закладів міста.
– Розподілити ці додаткові кошти рівними частинами між усіма школами ми вирішили для того, щоб у наших навчальних закладах із батьків не збирали на крейду, миючі засоби чи інші поточні потреби, – прокоментував рішення секретар міської ради Олександр Радуцький. – Ми й надалі плануємо виділяти школам фінансування не лише на капітальні видатки, а й на утримання.
А ще результатами голосування депутатів стало спрямування до бюджету міста 1 млн 338 тисяч грн субвенції на забезпечення проведення другого туру місцевих виборів (зокрема, виплати заробітних плат).
 Серед іншого, окрім змін до головного кошторису міста, депутати проголосували за проект рішення, який передбачає передачу мережі теплопостачання до гуртожитку по Хоменка, 5 у власність територіальної громади міста Черкаси з подальшою передачею на баланс КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Як пояснивОлександр Радуцький, це забезпечить її належне утримання та експлуатацію.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.