Кожен десятий білборд у Черкасах підлягає демонтажу

Новини Черкаси
Близько 40 білбордів у Черкасах перебувають в аварійному стані й потребують негайного демонтажу. А це фактично кожен з десяти наявних (загальна кількість складає 410).  
2_545
Під час засідання виконавчого комітету 2 лютого 2016 року про результати перевірки спеціальної комісії, що обстежувала констпукції понад місяць доповів начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександр Давиденко. Повідомляє прес-служба мерії Черкас

За його словами, загалом на вулицях міста розміщено близько 410 рекламних конструкцій, із них 109 односторонніх білбордів, 251 – двосторонніх, 7 – трьохсторонніх, один – чотирьохсторонній, ще 19 плазмотронів, 8 моноблоків і один монітор. При цьому, наразі відомі власники лише 246 рекламних конструкцій, решту – встановлюють.
5_264
– Наша комісія візуально по п’ятибальній шкалі намагалася оцінити стан рекламних конструкцій, жодна з них – не отримала п’ятірку. На четвірку ми оцінили лише три конструкції, на трійку – 369 конструкцій, а на двійку – 24, – сказав Олександр Григорович. – Близько 40 рекламних конструкцій, які розміщені на вулицях нашого міста, перебувають у жахливому стані й потребують негайного монтажу, незалежно від того з дозволами вони чи ні.
3_440
Серед порушень, які виявила комісія, – бетонна подушка (основа білборду) й «нога» білборду є двома деталями з різних конструкцій, натомість мали б бути монолітними, недокручені гайки, відсутні контрольні гайки, у більшості випадків рекламні конструкцій ржаві, часто розміщені прямо на тротуарах, пішохідних переходах або в безпосередній близькості до проїжджої частини.
– Дуже велика кількість конструкцій не відповідає технічним умовам щодо розміщення, у своїй більшості хитаються, закріплені на незрозумілих крючках, скриплять, повідривані площини, – наголосив Олександр Давиденко та додав, що найближчим часом на розгляд виконавчого комітету буде винесено кілька проектів рішень, зокрема, про демонтаж конструкцій та узаконення тих, розміщення яких цілком можливе, проте нині вони стоять без дозвільних документів.
Також начальник управління інспектування повідомив, що на демонтаж незаконних рекламних конструкцій у бюджеті 2016-ого року закладено близько 50 тисяч гривень, що дасть можливість розпочати роботи.
ct9aTVWYEKg
Нагадаємо, на початку грудня на розі вулиць Смілянська – Гоголя впав білборд, у результаті чого дев’ятеро людей були травмовані.
Тоді міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення обстежити всі рекламні споруди в Черкасах та демонтувати ті, які стоять без відповідних дозвільних документів та у невідповідності до правил розміщення таких конструкцій.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.