Кошти на заміну вікон у Чигиринській школі-інтернат – зібрано

Новини Черкаської області

Нещодавно  Благодійний фонд «Заради дітей України» розпочав Всеукраїнський проект «Тепло в кожен дитячий будинок». Першим дитбудинком, для якого волонтерами фонду почались збиратись кошти, став саме Чигиринський.

“Менш як за місяць була зібрана вся необхідна сума для заміни 29-ти вікон. Свої благодійні внески для тепла школи-інтернату надавали як окремі меценати, так і цілі компанії. Кошти зібрано завдяки небайдужим українцям, які розподіляють з нашим Благодійним фондом думку про те, що тепло повинно бути у кожному дитячому будинку. За це ми від щирого серця та чистої душі дуже вдячні!

Також хотілось би подякувати директору Чигиринської школи-інтернату Мандич Світлані Олександрівні, яка відмінно справляється з обов’язками, які покладені на неї як на керівника школи-інтернату. Адже це інтернатний заклад для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У ньому навчається 92 дитини. Всі ми знаємо, що до таких дітей потрібен особливий підхід. Саме зусиллями Світлани Олександрівни та професійного трудового колективу школи-інтернату всі вихованці гарно доглянуті, живуть в хороших умовах, добре навчаються.

Так, як інформують представники Фонду «Заради дітей України», встановлення  нових вікон у Чигиринській школі-інтернаті заплановано вже на середину березня. Ще раз дякуємо всіх, хто долучився до цієї доброї справи і нагадуємо, що наразі допомоги з утепленням потребують Одеський дитячий будинок-інтернат (потреба в утепленні горищ) та Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (потреба в утепленні будівлі). Всю необхідну інформацію можна знайти на нашому сайті zaradi-ditey.com.ua.” – пишуть представники фонду на адресу нашого видання.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.