Кошти на забезпечення модернізації комунальної галузі Черкас слід передбачити в ПСЕР

Новини Черкаси

Із вимогою ретельніше попрацювати над проектом Програми соціально-економічного розвитку звернувся до міських комунальників міський голова.

12286126_1745473155681548_1293165274_n-e1448355825300

«Ми закінчуємо роботу над проектом ПСЕР. І я закликаю, зокрема керівників наших СУБів та комунальних підприємств закласти сюди всі потреби – від придбання техніки, насосів для відкачування води, іншого необхідного обладнання, щоб ми могли його придбати і оперативно реагувати на ті ситуації, які виникають, зокрема, в зв’язку з погодою. Наприклад, на перехресті Котовського – Одеської озеро утворюється протягом кількох років, тож у ПСЕРі необхідно обов’язково закласти кошти на будівництво зливової каналізації.
Бо мешканці міста сьогодні хочуть, щоб ми працювали не так, як це робилося в минулі роки, а набагато швидше, якісніше, оперативніше. А для цього потрібна техніка, якої насьогодні в комунальних підприємств немає.
І звіти в соцмережах від керівників комунальних підприємств про пророблену роботу я не приймаю. Я приймаю лише спілкування керівників на місці, біля об’єктів», – наголосив міський голова.

Також він звернув увагу комунальників на те, що вже найближчими днями погода буде мінятися, тож комунальні служби мають бути готовими до цього вже сьогодні.
За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.