Коштом меценатів з Німеччини побудовано 2 будинки для багатодітних

Новини Черкаси

Сьогодні дві великі родини Харченків та Спільніченків переступили поріг нового житла – сучасних двоповерхових  будинків по вулиці Пацаєва, 4, площею 290 кв. м кожен, збудованих  за кошти меценатів з Німеччини – благодійного фонду  «Міст Життя» спеціально для них.

Унікальна за своєю суттю подія сьогодні відкрила нову сторінку життя для батьків та дітей двох черкаських дитячих будинків сімейного типу: Харченків та Спільніченків. Разом вони виховують 13 дітей, десять з яких – прийомні (сироти та позбавлені батьківського піклування).

– Коли ми вирішили збудувати в Черкасах житло  для дитячих будинків  сімейного типу, були  приємно вражені  ставленням та підтримкою міської влади Черкас наших ініціатив. Це – командна робота і кожен зробив свій внесок. У Черкасах скрізь ми мали відкритті двері та сприяння для втілення задуманого. Мушу сказати, що у вашому місті керують люди, які мають Бога в душі і люблять дітей. Повірте, я знаю, про що кажу. Ми працюємо у семи країнах світу, серед яких  – і в Україні. Приємно, що у Черкасах ми  маємо перший такий позитивний досвід при спорудженні житла для дитячих будинків сімейного типу. За останні роки ми вже звели у різних містах  України 26 подібних споруд, це – наші 27 та 28 будинки До кінця року плануємо звести ще 15 таких осель в інших українських містах. – повідомив представник фонду “Міст Життя” Вальдемар Шрьодер

У Черкасах на сьогодні діє вісім дитячих будинків сімейного типу (разом із новоствореними родинами Харченків та Спільніченків), де виховується 72 дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.