Корито чи місто: що обрали в Черкасах “Самопоміч”, “Черкащани” і “Укроп”?

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Нинішнй зміст черкаської політики виробив себе без результату для міста вже на самом початку нової депутатської каденції.  Це  красномовно підтверджує  факт створення коаліції у Черкаській міській раді з числа  представників партій «Самопоміч», «Укроп», «Черкащани» і ПВД.

Після виборів, коли у політиків, які невтомно обіцяли виборцям покарати корупціонерів і працювати на благо міста, з’явилася можливість вибору між коритом, популізмом і містом, вони  чомусь обрали  не місто.

3(91)З  «Укропом», міською організацією якого керує соратник екс-мера, власне, все зрозуміло. Міський «Укроп» з самого початку сприймали як філію ПВД Одарича, залишившого по собі в мерії буйно квітнучу корупцію.

Навряд чи вільні демократи увійшли б до коаліції, метою якої є  викривання злочинних схем розкрадання міського бюджету і очищення влади від людей до цього причетних.

А ось, чому  «Самопоміч» і «Черкащани» не захотіли підставити плече новому мерові, щоб допомогти, не пустими обіцянками, а реальними справами, навести лад у місті, питання відкрите. Не хочеться думати, що все знову звелося до  торгів за посади біля  бюджетної годівниці…

Але ж цікаво, наскільки затишно почувають себе «Черкащани» і «Самопоміч» в компанії з  соратниками екс-мера Черкас саме  зараз, коли правоохоронці викривають один за одним  факти порушення закону і  схеми відмивання бюджетних грошей, започаткованих за  часів минулої влади, з якою шановне панство буде вирішувати в раді долю міста?

Яка доля чекає на місто за такої більшості в міськраді  питання риторичне. Встромляти палки в колеса   не працювати на благо міста! І виборців за дурнів досить вважати!

Мешканці Черкас, які обрали до міськради представників партій «Самопоміч» і  «Черкащани», хотіли змін в місті, і аж ніяк не коаліції з ПВД  і тим більш не з самим Одаричем, проти якого проголосувала більшість  містян.

Не безінтересно знати, якої думки з приводу коаліції у Черкаській міськраді фракції «Самопоміч»  з вільними демократами Одарича, лідери партії «Самопоміч» і особисто Садовий?

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 10.02.2016

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.