Кордону не порушували, винним себе не вважаю, – командир буксира «Яни Капу»

Новини Черкаси

Черкащанин Олег Мельничук, що є уродженцем м.Сміла та командиром буксира «Яни Капу», зараз перебуває у Бєлогорському ізоляторі тимчасового тримання, розповів своєму адвокатові Едему Семедляєву про подробиці затримання, зазначивши, що моряки нічого не порушували, а лише стали заручниками політичної ситуації.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Антон Наумлюк, інформує сайт zik.

«Тримається добре. Розповів, що коли затримували застосовували фізичну силу, але били не сильно. Його допитали, він розповів, як було: «Стояли, чекали лоцмана, потім на нас напали. Жодного кордону ми не порушували, виним себе не вважаю», – розповів адвокат Олега Мельничука.

За словами затриманого командира, він розуміє, що це політична справа, і моряки стали заручниками ситуації.

Зазначається, що разом з ним у Бєлогорськ привезли Євгенія Семидоцкого і В’ячеслава Зінченко. Проте слідчий стверджує, що Зінченко утримується в Алуштинському ИВС (ізолятор тимчасового тримання, – з рос.).

У всіх трьох суд щодо обрання запобіжного заходу – завтра.

Нагадаємо, у неділю 25 листопада російський військовий корабель протаранив український буксир в Азовському морі, екіпаж було захоплено у полон. У зв’язку з цим Верховна Рада затвердила Указ Президента Петра Порошенка про введення воєнного стану. За відповідний законопроект проголосували 276 депутатів.

Розповісти друзям
  • 15
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.