Контролери-тепловики з терміналами зможуть розрахувати боржників вдома

Новини Черкаси

Відповідну новину повідомив на щопонеділковій нараді в мерії новий керівник КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась. Посадовець наголосив на різних варіантах оплати заборгованості за надані послуги.

Зокрема посадовець зазначив, що сплатити он-лайн за допомогою спеціального сервісу можна на сайті підприємства. В основному це стосується тих споживачів, які перебувають за межами міста чи країни.

Також директор КП «Черкаситеплокомуненерго»зазначив, що за адресами, де зареєстровані боржники, працюватимуть контролери підприємства, які можуть приймати оплату за допомогою терміналу.

За його словами, роботи по заповненню систем водою почнеться вже з 1 вересня, аби в нормальному режимі розпочати опалювальний сезон.

Сума боргів по підприємству сягає  110 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Павло Карась входить в більшість міського голови Анатолія Бондаренка, розпорядженням за підписом якого і був призначений на посаду. Сьогодні він вперше виступав на нараді на новій посаді.

Нагадаємо, Павло Карась керував підприємством від жовтня 2011 року. Тоді нового керівника комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» представляв екс-мер Черкас Сергій Одарич, який ставив таку задачу перед очільником КП:

”До червня наступного року Павло Карась, який раніше очолював департамент економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому, має розробити механізм фінансування робіт зі встановлення систем обліку тепла у кожен житловий будинок міста.” – інформував Сергій Одарич

Втім лічильниками тепла будинки міста, які обслуговує КП обладнали лише в останні 3 роки.

Читай також: Черкаське теплове підприємство може очолити депутат Карась

Але пропрацював на посаді пан Карась всього рік до жовтня 2012 року, після звільнення директора виконувачем обов’язків керівника був головний інженер підприємства Микола Кушнір. Після Карася близько півроку «Черкаситеплокомуненерго» очолював Юрій Чернецький. Він звільнився за власним бажанням. Тоді у травні 2013 року Микола Кушнір знов очолив установу.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.