Кондутора-грубіянку з 13 маршруту звільнили з роботи

Новини Черкаси

Інформацію про інцидент у 13-ій маршрутці побачили в мережі ще вчора. Вранці працівники управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку зв’язалися із перевізником, який обслуговує цей маршрут.

“Директор ПАТ Черкаське АТП 17127 Олена Куниця повідомила, що сьогодні зняли з рейсу водія і кондуктора. У результаті кондуктора звільнили, а водію – винесли догану”, – повідомив Віталій Дядченко.

Кондукторку, яка вимагала заплатити за проїзд дівчинки-інваліда, погрожувала висадити та ображала пасажирів, звільнили. Про це у коментарі виданню Vikka.ua повідомив начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку Віталій Дядченко.

D-LZ7YFea4Y

Однак, за його словами, змусити вибачитися кондукторку перед дівчинкою на підприємстві не мають права. Це у компетенції суду.

Ця ситуація підштовхне інших кондукторів та водіїв задумуватися над тим, перш ніж щось говорити, вважає начальник управління.

“Перевізники регулярно проводять бесіди із персоналом. Адже до нашого управління часто надходять скарги. Однак ця інформація стала загальнодоступною, а не залишалася за дверима підприємства”, – наголосив Дядченко.

Нагадаємо, 2 березня, кондуктор намагалася вигнати дітину-інваліда  за пільговий проїзд. Він пред’явив посвідчення, однак працівниця навіть не захотіла поглянути на нього. Свідок інциденту Оксана Ґайтель, пропонувала заплатити за проїзд дівчинки. Однак, та відмовилась. Натомість нагрубіянила ще й її вагітній доньці.

Розповісти друзям

1 коментар до “Кондутора-грубіянку з 13 маршруту звільнили з роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.