Кондуктор та водій в Черкасах знов влаштували пасажирові скандал (фото)

Новини Черкаси

У Черкасах минулої суботи 3 жовтя під час руху маршруту № 36 стався черговий інцидент між працівниками автобусу та пасажиром. 

xxp9TIKEvDM

“Так 03.10.2015 о 15.00 дня кондуктор і водій маршруту №36 вели себе непристойно, жахливо, грубо і принизливо до дуже старенької бабусі, яка як виявилось є ВЕТЕРАНОМ ВІЙНИ. Зайшла вона в автобус на зупинці “Центральний ринок” запитала чому так рідко вони їздять, у відповідь кондуктор почала кричати на бабусю, звинувачувала її в тому, що вона жебрак і вічно безкоштовно їздить на автобусі і їм це вже набридло…. виганяла бідну бабусю……казала що є ще такі як автобуси 20, 25…..і т. д. що нема чого їздити на 36, водій приєднався до її слів і так само обурювався……типу : “понадавали пільги незрозуміло кому”…….. Мені шкода, що наших старих так кривдять, не дозволяйте такого.” – повідомляє користувач групи Це Черкаси! і додає відповідні фото маршрутки.

Як наслідок пасажири почали заступатися за стареньку, а кондукторка не замовкала продовжуючи своє хамство.

447Kh_nPaPI

Розповісти друзям

1 коментар до “Кондуктор та водій в Черкасах знов влаштували пасажирові скандал (фото)

  1. 0

    0

    36-й маршрут уже откровенно задрал!!!!
    Три (!!!) случая о подрезании велосипедистов на дороге. При чем специально!
    Случаи курения и полного пофигизма в отношении пассажиров, зафиксированные на видео. И вот снова хамство! Сколько можно терпеть это быдло за рулем в зеленых маршрутках???!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.