Кондуктор маршруту № 13 визвірилася на пасажирів через дитину-інваліда та пільговий проїзд

Новини Черкаси

Вчора 2 березня черкащани були шоковані “гуманністю та людяністю” поведінки працівників “бідних та нещасних” працюючих у збиток перевізників.

Так в маршрутці № 13 черкащани стали свідками жахливого випадку по відношенню до дитини-інваліда з синдромом Дауна.

Кондуктор хотіла вигнати дитину з-за несплати, хоча посвідчення про інвалідність було надано. Коли пасажири почали заступатися та пропонували гроші за проїзд, вона почала кричати, ображати дитину, його тата, сидячу поруч з ними  вагітну жінку, маму і інших пасажирів. Коли пасажири запитали її ПІБ, вона не сказала і водій теж відмовився представитися.

Пасажири коментують це так:

“Ми зателефонували за номером телефону, який був вказаний в маршрутці, але є сумніви, що начальство прийме якісь заходи. Хто може порадити, куди звернутися, щоб хоч якось встановити несправедливість по відношенню до хворих дітей, до яких таке ставлення, ніби вони люди другого сорту і нікому не потрібні. Їх готові через 3 гривень викидати як брудних собачат з автобусів, а ми будемо на все дивитися і слухати образи на свою адресу тільки за те, що хочемо заступитися за них.”

Про це Черкащани Live дізналися у спільноті ТиповіЧеркаси

Розповісти друзям

5 коментарів до “Кондуктор маршруту № 13 визвірилася на пасажирів через дитину-інваліда та пільговий проїзд

 1. 0

  0

  как меня бесят эти люди у которых кроме выгоды нет ничего святого и нету даже маленькой капли совести и сожаления …

 2. 0

  0

  Блін не здивуюсь якщо це та сама кондукторша що висадала мене, бо я сів за 3 зупинки до кінцевої і не знав шо там кінцева, хоча автобус не зупинявся, а вона вимагала платити ще 3 гривні. Шо за народ.

 3. 0

  0

  Я думаю потрібно звернутися до “захисту прав споживачів”, якщо не допоможе, то тоді на Урядову Гарячу Лінію. Там точно все це просто так не залишать!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.