Комунальні негаразди у наших дворах можна і потрібно вирішувати законно

Новини Черкаси

Благоустрій території навколо житлових масивів мають здійснювати власники або балансоутримувачі майна та мереж. Саме в цьому переконує методами своєї роботи з комунальними проблемами один з кандидатів до міської ради.

commentimage (2)

Так мешканці черкаської багатоповерхівки за адресою Петровського, 163 і прилеглих жилових масивів обурюються з досить тривалою відсутності освітлення на дитячому майданчику.

Проживаючий в цьому ж районі та небайдужий до подібних проблем черкащанин Семен Лисенко взявся за справу і довів її до логічного завершення. Саме ця та багато інших проблем спонукала його балотуватися до Черкаської міської ради.

Питання про освітлення на майдачниках Семен порушував наприкінці вересня і перед КП Придніпроська СУБ і іншими структурними підрозділами влади міста. Все це робилося у строгій відповідності до діючого законодавства, через звернення до відповідальних за утримання електромереж структур.

“Я вважаю, що діяльність деяких діячів перед виборами, коли за 2-3 тижні до дати голосування активну ставлять майданчики та парканчики, наголошуючи при цьому на своїй ролі, запрошуючи пресу та купу свідків є не коректною та такою, яка вводить виборців в оману. Адже насправді в Черкасах існують методи та механізми вирішення проблем у спосіб, що не суперечить Закону і тими, хто справді має їх вирішувати. В мене  наприклад є багато питань до того, чи передають “благодійники” ті елементи майданчиків на баланс відповідних ОСББ, ЖБК, СУБу. Чи будуть потім вони нести відповідальність за можливі прикрі випадки, до встановлення яких балансоутримувачі не мають жодного відношення.” – коментує своє бачення проблем Семен Юрійович.

Саме так виглядає  освітлення на дитячий майданик після проведення відповідних робіт:

commentimage (3)

“Обурює стан в якому роками перебуває територія в дворах. Цими питаннями займаються лише відчайдухи, яким не байдуже в якому середовищі живемо. Наприклад цьогоріч провів роботу з відповідними структурами. Маємо і позитивін результати – покраска дитячого майданчика по Петровського 163, майданчика та всіх дворових споруд по Горького 130, відновлення люку поруч з зупинкою 27 маршруту, аварійна ліквідація ям в тому ж таки місці.

Проте є і негативні факти – понад 1,5 місяці не можемо добитися результату по ремонту лавочок в дворі по Петровського 163.

Роботи чимало є і ми не можемо сподіватися на чудо. Працювати на громаду, жити Черкасами – це не пусті слова. Саме так роблю я та вся команда БПП Солідарність йдучи в двори на зустрічі до людей. Я склав карту проблем округу, на щоденних зустрічах я її доповнюю новими штрихами.

З іншого боку є потужна технологія маніпуляції громадською думкою. Тут приходять чергові вибори і чисельні пани-кандидати згадують про те, що дійсно є проблеми. Аврально вирішують показово деякі питання, клеють на кожну поштову скриньку свої імена. І все вибори завершено. Усі вільні. Можливо пора класти цьому край, обирати владу свідомо. У підсумку мати на виході дієвого депутата, який щодня робитиме свою роботу на благо своїх виборців, стимулюватиме посадовців усіх рівнів до дій” – підсумовує Семен Юрійович.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.