Команда народного депутата Владислава Голуба вшанувала Кобзаря

Канів Новини Черкаської області

Вшанувати пророка, великого Кобзаря, світового генія – священна місія, яку щороку виконують тисячі людей у різних куточках планети. Тож пройтися останнім шляхом Тараса, піднятися на Чернечу гору у 157-му річницю зібралася і команда народного депутата Владислава Голуба.

 

Цьогоріч декілька сотень громадян з усієї країни: посадовців, студентів, школярів, політиків, бізнесменів, пенсіонерів зголосилися вшанувати батька України – Тараса Шевченка. Пройшовши ходою останнім шляхом Кобзаря, громадськість спільно з священнослужителями долучилась до молитви за Україну, за нашого Тараса, опісля – квітами і добрими споминами, пригадали нашого генія українського народу.

«Ми, канівчани, завжди чекаємо цього дня, коли всі свідомі українці з різних куточків держави і з-за кордону з’їжджаються на вшанування Кобзаря. Кожне Тарасове слово актуальне і по цей час, звучить гордо і переконливо, до нього звертаються усі політики і педагоги, науковці і діти і для всіх нас Тарас Шевченко назавжди залишиться у серці – як вогник патріотичності, сили духу і любові до неньки-України. Тому і наша команда – вірна його настановам і його прагненням бути вірними синами на своїй землі. І сьогодні саме для цього ми зібрались на цьому священному місці»,- розповіла керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба м. Канів Олена Радченко.

До вшанувань долучились і керівники громадських приймалень Владислава Голуба у м. Черкаси та Золотоноша – Інна Ключка та Оксана Гіщіна, представники ГО «Форум розвитку Черкащини» Олена Оборончук, Олеся Марченко та Вікторія Ткаченко, члени команди Владислава Голуба з інших районів, однодумці та друзі ,яким не байдужа наша історія та наше спільне майбутнє.

Розповісти друзям
  • 90
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.