Колишній кінотеатр “Мир” до кінця року стане спортивним центром

Новини Черкаси Спорт Черкаси
Приміщення колишнього кінотеатру «Мир» реконструюють і перетворять у кілька спортивних залів. Вже у понеділок підрядна фірма розпочне роботи. Насамперед візьмуться за покрівлю, опісля – систему опалення, а вже потім – за внутрішні роботи.
12_93На реконструкцію спрямують близько шести мільйонів гривень. Чотири вдалося пролобіювати з державного бюджету нардепу Олегові Петренку, ще два спрямувало місто. Із понеділка на об’єкті розпочнуть ремонтні роботи. Завершити їх планують до кінця року, повідомляє сайт ЧМР.
Щоб обговорити з підрядником особливості проекту та проконтролювати підготовку до початку робіт, сьогодні там побувалиОлег Петренко, а також заступник департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов і начальник управління сім’ї, молоді та спорту Ольга Сисоєва.
Символічно, що початок робіт із реконструкції розпочнеться якраз із перемогою українського спортивного гімнаста Олега Верняєва на Олімпійських іграх у Ріо, каже народний депутат України Олег Петренко.
1234_9
– Перемога Верняєва – це результат тривалої і кропіткої праці. Читав одне з його інтерв’ю ще до поїздки на Олімпійські ігри, в якому він розповідав, в яких умовах тренуються олімпійці. Ці умови, м’яко кажучи, дуже недосконалі. Що вже говорити про місця, де займаються діти? – каже Олег Петренко. – Є небагато видів спорту, куди в п’ять років можна віддати дитину займатися спортом. І серед таких – саме спортивна гімнастика. Виростаючи, не всі діти стають гімнастами, багато з них ідуть в інші види спорту. Але всі, хто з дитинства займаються гімнастикою, отримують хорошу базу: стають більш спритними, гнучкими, аніж їх ровесники.
123_39
За словами Олега Петренка, зал для спортивної гімнастики відрізняється від решти тим, що його неможливо використовувати універсально.
– Зал складається зі стаціонарно встановлених снарядів, які неможливо кудись переносити. Саме тому виникла необхідність будівництва окремого залу для спортивної гімнастики. Неможливо цим видом спорту займатися, наприклад, у спортзалі якоїсь зі шкіл. Хочеться подякувати міській владі, яка допомагає в реалізації цього проекту і матеріально й організаційно – повідомив нардеп.
Розповісти друзям

2 коментарів до “Колишній кінотеатр “Мир” до кінця року стане спортивним центром

 1. 3

  0

  Ось це реал круто. А то Одарич продати хотів той кінотеатр. Молодці

  1. 3

   0

   Вони то молодці, але ця Сисоєва які гнулася як ота верба під реігоналів не надихає. Знайомі розповідали, що її два депутата одночасно перли в різні отвори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.