Коли сміються діти – радіють дорослі

Новини Черкаси

Минулої п’ятниці у дворі по вул. Гагаріна, 71-83 у Черкасах відбулося захоплююче дійство. Маленькі жителі мікрорайону – й такі, що тільки почали робити перші кроки, й ті, що поважно прибули на персональних «кабріолетах» – усі стали мега-зірками на дискотеці, яку влаштували для них голова ГО «Форум розвитку Черкащини» Ігор КАЛАШНИК і секретарь Черкаської міськради Олександр РАДУЦЬКИЙ.

dv

Впрограмі дискотеки були не тільки танці, але й весела і цікава розважальна програма: різноманітні рухливі ігри, конкурси, розваги. А ще – аквагрим та солодощі. З дітьми грали аніматори. У малюків захоплювало дух від ростових ляльок. Хлопчики та дівчатка активно брали участь у конкурсах на спритність і кмітливість, а батьки радісно спостерігали за ними, насолоджуючись щирим дитячим сміхом. Свято вийшло веселим.

dv1– Діти щасливі, їм дуже по добається дискотека, і дорослі задоволені, – розповідає одна з мешканок мікрорайону.  – Такі заходи об’єднують меш канців. Я вдячна організаторам за їх ініціативу і за таке добре свято, яке зробило сьогодні щасливими багатьох дітей.

– Тут класно, – на бігу ділиться своїми враженнями восьмирічний Юрко.

– А що це в тебе на руці, малюнок чи що? – розпитуємо у хлопчини.

– В мене ще і на щоці. Це ж той, що у всіх зірок, як його… аквагрим. А ви йдіть отуди, вам зроблять і скажуть.

Час дискотеки пролетів непомітно. Щасливі діти розійшлися разом з батьками по домівках в очікуванні і надії на наступне свято!

– Ще невідомо, хто кому влаштував сьогодні свято, – говорить голова ГО «Форум розвитку Черкащини»  Ігор Калашник.

– Побачити ці сяючі дитячі обличчя і очі, продовжити миті щастя. Посмішки на обличчях дітей, радість, їх щире «дякую»  – це велика вдячність і справжня радість для дорослих. Такі свята потрібно проводити частіше. Ми обов’язково ініціюємо проведення подібних дискотек на постійній основі, хоча б раз на місяць, – наголосив Ігор КАЛАШНИК.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.