Колектив ДПІ у м. Черкасах привітав маленьких підшефних з Днем Св. Миколая

Новини Черкаси Новини Черкаської області

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят українських дітей. Подих святкового настрою в очікуванні дива та виконання побажань охоплює всіх без виключення, а особливо – дітлахів, які весь рік з нетерпінням чекають цього казкового свята і подарунків.

Повідомляють у Державній податковій інспекції в м. Черкаси.

Колектив Державної податкової інспекції у м. Черкасах майже 15 років опікується маленькими вихованцями підшефної групи КЗ “Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради”. На цьогорічне свято до дитячого закладу з подарунками приїхав начальник ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк.

Фото Миколай

“Від імені всього колективу інспекції вітаю всіх вас з цим радісним зимовим святом. Нехай Святий Миколай оберігає кожного з вас та допомагає у здійсненні найзаповітніших мрій”, – побажав дітям Антон Царюк. Разом з побажаннями він роздав дітям солодощі, розвиваючі ігри та цікаві книжки.

Дорожчими за будь-які слова подяки стали невимовно щасливі та веселі дитячі обличчя та святковий концерт. Адже цього дня до дітей в гості завітали не лише шефи, але й сам Святий Миколай разом зі своїми помічниками. Яскраве та веселе дійство подарували діти для всіх, хто завітав на свято.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.