Коаліція це не 22 депутати, а 41 – міський голова Черкас

Новини Черкаси

Розтиражовану заяву про створення коаліції між політичними силами “Укроп”, “Черкащани”, “Самопоміч, “Партія вільних демократів” в міській раді Черкас та висунення секретаря від підписантів прокоментував і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Власне бачення ситуації станом на 1 лютого він виклав у пості в мережі “Фейсбук”.

12642538_792967797475248_4027280078813091143_n

Міський голова прокоментував події пятниці так:

 “ Багато запитань і недостовірної інформації щодо так званої новоствореної коаліції та посади секретаря міськради.

По-перше, коаліція – це не 22 депутати, а 41. По-друге, формуватися вона має, на моє переконання, для розвитку Черкас, а не для торгівлі посадами. І по-третє, поки що я особисто бачив тільки чотири підписи в угоді. А про те, що увійти до коаліції пропонували мені (цю інформацію, за словами журналістів, нібито поширює прес-служба Одарича), то я особисто про це вперше чую. Жодних подібних пропозицій я не отримував. Хоча насправді суть не в цифрах і прізвищах.

Читайте також: Чотири фракції не підтримали надання пільг Черкаському театру

Я готовий підтримати будь-яку коаліцію, яка формується не навколо того чи іншого прізвища, а для вирішень проблем нашого міста і для його розвитку”, – написав мер Черкас. Він також заявив, що зараз дії деяких фракцій “просто на межі здорового глузду”. “Коаліції коаліціями, але навіщо потрібно забирати приміщення у волонтерів на Тютюновій фабриці або обкладати непосильним податком автокооперативи, до складу яких входять здебільшого прості люди з середніми статками? Цього я зрозуміти і підтримати не можу”, – заявив Анатолій Бондаренко.

Він також прокоментував заяву шодо того, що секретарем в міській раді хоче бути депутат від “Самопомочі”Олексій Романов:

“Нагадую, що відповідно до закону, його кандидатуру першочергово має право висунути міський голова. Насамперед це має бути професійна людина і патріот свого міста. Крім того, ця людина повинна сама об’єктивно оцінювати свої можливості. Тому, якщо мою кандидатуру не підтримають, кожен депутат має право висунути свою. Я готовий до конструктивного обговорення”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.