У Канівську лікарню надійшло cучасне медобладнання для оперативних втручань

У Канівській центральній районній лікарні медики відтепер матимуть змогу проводити оперативні втручання на сучасному обладнанні.

У лікарню днями надійшла лапароскопічна стійка з наборами для виконання різних видів оперативних втручань та відкрита реанімаційна система для новонароджених.  Аби придбати вкрай необхідне обладнання головний лікар медзакладу Віра Шапошник звернулась до народного депутата від 197 виборчого округу Владислава Голуба. Тож нардеп днями відвідав лікарню і пересвідчився, пацієнтам надаватиметься якісніша медична допомога.

Канівчани зауважують, лікарня має надавати якісні медичні послуги на місцях, щоб не доводилось для проведення оперативних втручань їхати в область.

«На це обладнання з нетерпінням чекали лікарі, які рік тому звернулися під час особистого прийому до нардепа з проханням знайти можливості для придбання лапараскопічної стійки в хірургічне відділення Канівської ЦРЛ. Наші лікар-хірург та лікар-травматолог взяли на себе неабияку відповідальність. Були довгі обгрунтування, дебати, тендер, закупівля, і ось маємо результат»,- розповіла помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко. На підставі подання Владислава Голуба Кабмін спрямував додаткові 2 млн. грн. державної субвенції на відповідні потреби.

Нардеп не вперше допомагає керівництву лікарні у придбанні медобладнання.

«Ми отримали рентген апарат на 3 робочих місця, сучасний УЗД апарат. В минулому році придбали нову операційну лампу, операційний стіл, сьогодні отримали відкриту реанімаційну систему для новонароджених, лапароскопічну стійку. До кінця цього року очікуємо санітарний автомобіль, який буде повністю оснащений сучасним обладнанням, ще чекаємо електрокардіографи. У нас якісно покращилась медична допомога населенню, і все завдяки сприянню Владислава Володимировича»,- розповіла в ході зустрічі з нардепом головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник. Вона зауважила, оперативні втручання лапароскопом здійснюватимуть у лікарні четверо лікарів: хірург, травматолог, гінеколог і уролог. За словами травматолога Канівської ЦРЛ Андрія Буянського, вже є пацієнт, який готовий зробити операцію на коліні.

Додасть більше шансів на життя та поліпшить перебування новонароджених у лікарні і відкрита реанімаційна система для новонароджених, яку також днями мають встановити у пологовому відділенні лікарні, розповідають медики. На цьому не зупинятимуться, а надалі поліпшуватимуть технічно-матеріальну базу лікарні, надання лікарями якісних послуг.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.