Канівські депутати звернулися до Голуба і Ткаченка щодо фахової оцінки дій підрядника на ремонті Ліплявського НВК

Новини Черкаської області

Уперше за багато років навчально-виховний заклад у Ліплявому отримав майже п’ять мільйонів гривень на повномасштабний капітальний ремонт. Основну частину коштів на ремонт закладу було виділено за сприяння народного депутата Владислава Голуба з Державного фонду регіонального розвитку. Замовником ремонтних робіт виступив Департамент капітального будівництва Черкаської ОДА. Підрядником департамент визначив ТОВ «Еска-Рестал».

Ремонт у закладі проводиться під пильним наглядом громади. Її представників занепокоїв той факт, що через даху, враховуючи погодні умови, відбувається підтоплення приміщень закладу.
14 грудня 2016 року в залі засідань Ліплявської сільської ради було проведено виїзне засідання 9 чергової сесії Канівської районної ради VII скликання, повідомляє Канівська РДА.
Перед початком пленарного засідання депутати відвідали навчальний заклад, де особисто переконалися, що покрівля приміщення школи частково знята. Коли йдуть опади, вони потрапляють на незахищені перекриття і в середину нижніх поверхів.
Депутати заслухали представників замовника – заступника начальника відділу капітального будівництва Черкаської ОДА, а також виконавця – ТОВ «Еска-Рестал».
Фахівці ОДА і ТОВ «Еска-Рестал» заявили, що у профільного відомства зауважень до проведеного ремонту немає. Водночас, виконавець робіт не став заперечувати те, що опади проникають у приміщення і стеля в кабінетах дійсно пошкоджена, адже ремонтні роботи проходять, незважаючи на примхи погоди.
Відповіді на питання про строки завершення робіт по перекриттю покрівлі ані від профільного департаменту ОДА, ані від підрядника присутні не отримали.
Депутати Канівської райради звернулись до народного депутата Владислава Голуба і голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка з проханням ініціювати проведення належної фахової оцінки дій підрядника та звернутися до контролюючих органів з метою проведення перевірки щодо дотримання будівельних норм в ході виконання ремонтно-оздоблювальних робіт та їх якості по об’єкту «Реконструкція Ліплявського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад ЗОШ І-ІІІ ступеню Канівської районної ради», освітянського закладу, який планується як опорна школа Ліплявської об’єднаної територіальної громади.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.