Канівщина відзначила Подякою голову ГО «Форум розвитку Черкащини» Миколу Калашника

Новини Черкаської області

Нещодавно Канівському району виповнилося 94 роки. З цієї нагоди відбулися урочистості, у яких взяли участь голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест,  голова Канівської районної ради Сергій Геращенко, голова Ради районної організації ветеранів Віктор Дорошенко, помічник народного депутата України Владислава Голуба Олена Радченко, голови сільських рад району, представники політичних сил та громадських організацій, депутатського корпусу, ЗМІ, керівники районних установ і організацій, місцеві мешканці та гості свята.
Як водиться, під час урочистостей відзначили кращих представників району, тих, хто відбудовував, сумлінно працює, захищає і вносить вагомий вклад у розвиток району.
Серед них голова громадської організації “Форум розвитку Черкащини”, помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Микола Калашник. Його як голову ГО “Форум розвитку Черкащини” відзначили Подякою за вагомий внесок в розвиток Канівського району.
– Було дуже приємно отримати цю відзнаку. Вона зобов’язує до подальших дій. У зв’язку з тим, що я не міг бути присутнім на заході, Подяку мені передав і особисто вручив Владислав Володимирович Голуб. Працюємо далі і ще більш сумлінніше, наголосив Микола Калашник.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 05.04.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.