Канівські учні і вчителі показали нардепові та гостю з Ламберсара відмінні знання іноземної

Канів Новини Черкаської області

Відмінні знання іноземних, акторські якості, партнерство вчителів і їх учнів. Так креативно на минулому тижні в Каневі пройшов традиційний п’ятий фестиваль іноземних мов, який завдяки тісній взаємодії педагогів та школярів назвали Днем учня. Фест організувала велика команда педагогів шкіл на чолі з головним спеціалістом відділу освіти виконкому Канівської міської ради Тетяною Яковіною. Це дійство стало своєрідним підсумком значної роботи вчителів протягом культурно-просвітницького марафону з популяризації іноземних мов, який триває з 2016 року.

Підтримали фест своїми знаннями, цінними подарунками та тісною дружбою депутат Верховної Ради України Владислав Голуб та почесний гість із Ламберсара, засновник Асоціації «Канів – Ламберсар – Україна» Жан-Марі Роже.

Цим фестивалем завершили рік німецької в Каневі та відкрили рік вивчення милозвучної французької.

«За сприяння посольства Франції в Україні і за його рекомендаціями Міністерство культури України підтримало проведення фестивалю і відкриття року французької в Україні. Тож наш фестиваль ми провели як День учня, бо є День вчителя, є День перекладача, День студента. Тому у нас на сцені була взаємодія між учнями і вчителями – всі на рівних умовах брали участь у всіх трьох завданнях»,- розповіла співорганізатор Тетяна Яковіна.

Команди із шістьох шкіл представляли п’ятеро учнів та їх вчитель. Кожна з них мала виконати три завдання: візитівка команди, відеопрезентація та домашнє завдання.

«Відеопрезентацію робили діти, тобто нічого занадто професійного там не було, але учні мали змогу показати себе ще й в цьому плані, бо ми зараз готуємо дітей, які б могли свої знання практично застосовувати в своєму житті.  У «домашньому завданні» вони показали те, якою б вони хотіли бачити свою рідну школу»,- прокоментувала організатор.

Родзинкою заходу стали і сім’я ведучих – мама і син, які доповнювали одне одного і дуже гармонійно довершили атмосферу фесту. Ідею сімейних ведучих, кажуть педагоги, втілюють вже третій раз: започаткували її сім’я Басистих, підтримала сім’я Даценків і зараз – Перевертайло.

Свій внесок у популяризацію серед учнів іноземної цьогоріч зробив і канівський нардеп Владислав Голуб, провівши кілька уроків іноземних мов у школах міста Канева. Тому він наочно побачив рівень володіння мовами канівських дітей. Тож на фест за запрошенням організаторів прибув, щоб відзначити найталановитіших учнів та їх наставників. Серед іншого, як перекладач за фахом, звернувся зі сцени до усіх гостей двома мовами: англійською та французькою.

«Без знання іноземної мови важко уявити сучасну, прогресивну людину, а особливо – молодь. Дякую всім організаторам фесту за створення такого важливого заходу. І нехай всі ці події, які так активно втілюються в Каневі, стануть потужним поштовхом в майбутньому для нашої української молоді»,- підсумував Владислав Володимирович.

Тож цінні призи за перемоги від народного депутата отримали: переможниця конкурсу «Учитель року-2018» – учитель німецької мови Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Юлія Тригуб.  А також учні та їх наставники: Перевертайло Костянтин за зайняте ІІІ місце з англійської мови –  Канівська ЗОШ №1 імені Т.Г. Шевченка та наставник Перевертайло Світлана Миколаївна; Білобловська Юлія за зайняте ІІ місце з німецької мови – Канівська ЗОШ №4 та наставник Яковіна Тетяна Олексіївна; Даценко Євген за зайняте ІІІ місце з німецької мови – Канівська ЗОШ №6 та наставник Тригуб Юлія Вікторівна; Квітко Єлизавета  – вперше за останні 20 років Канівської ЗОШ№4 посіла ІІ місце на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук у номінації «Англійська мова», керівники  Лагутіна Ніна Георгіївна та Усова Марина Олександрівна.

Канівські педагоги не перший рік проводять такі креативні заходи з вивчення іноземних, популяризуючи її не лише серед учнів, а й серед громади загалом. Тому Починаючи з 2016-го провели перший «Інгліш-фест» у вигляді змагання. На день перекладача – фестиваль англійської пісні. Створили і поетичний вернісаж перекладів творів Т. Шевченка європейськими мовами. Саме цей захід невдовзі увійшов у календар культурно-освітніх заходів Міністерства культури, кажуть педагоги.

Тісною дружбою та підтримкою заручились канівці і з Асоціацією міст «Ламберсар-Канів», зокрема її представником Жаном-Марі Роже. Він також звернувся до гостей красивою французькою мовою та побажав не збавляти темпу у вивченні іноземних.

За таке дійство, що пройшло на високому рівні, організатори вдячні і міському відділу освіти, відділу культури, міському методичному об’єднанню іноземних мов, головам шкільних методичних об’єднань, меценатам і почесним гостям та усім педагогам та вчителям, які взяли участь у фесті. Далі, обіцяють, не менш цікаві сюрпризи.

Розповісти друзям
  • 25
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.