Канівчани передали на схід допомогу для організації шкільного творчого гуртка

Новини Черкаси

Напередодні новорічних свят канівчани спільними зусиллями зібрали і передали у Красногорівську ЗОШ №4 Донецької області творчі матеріали для організації гуртка «На крилах натхнення». З проханням допомоги у організації гуртка школа звернулась до Канівської міської ради, про це повідомляють на офіційному сайті установи.

«Нещодавно до нас звернулася Красногорівська ЗОШ № 4 , яка знаходиться в зоні зіткнення АТО по спонсорську допомогу у вигляді матеріалів для організації гуртка «На крилах натхнення». Так сталося, що ця щойно відновлена школа стала осередком не тільки простору, дружнього до дитини, а і Центром дозвілля та особистого розвитку людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, особливо зважаючи на безпосередню близькість бойових дій,- йдеться на сайті канівської міської ради.

Відгукнулася Українська Козацька церква, передали книжки для школярів.

Помічник народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко організувала дітей і батьків 5 – го класу Канівської ЗОШ № 1, які власноруч виготовили подарунки.

«Дякую батькам 5-А та 1-Б Канівської ЗОШ №1 за оперативність та небайдужість. Нехай в новому році вам це повернеться сторицею»,- написала Олена на своїй сторінці у «Фейсбук». Тож канівчанам вдалося зібрати посилку з канцелярськими приладдями, засобами для рукоділля, портретами видатних світових і вітчизняних істориків для облаштування кабінету історії, розвиваючими іграми, дитячими книжками і смаколиками до свят.

За словами канівчан, до Красногорівської школи «полетів» лист-привітання від п’ятикласниці, вони сподіваються, що між дітками зав’яжеться листування, яке переросте в тривалу дружбу.

Канівщина вже не вперше допомагає дітям , які опинились в зоні бойових дій.

Нагадаємо, влітку завдяки канівським волонтерам орієнтовно 30 дітей із Красногорівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 5 Мар’їнського району Донецької області приїхали до Канева на літній відпочинок, відвідали визначні місця Канівщини, Черкащини, отримали безліч позитивних емоцій.Підтримали ініціативу літнього відпочинку міськвиконком м. Канева, депутати, волонтери, громадські організації, підпрмємці, народний депутат Владислав Голуб, до виборчого округу якого входить Канівщина. ГО «Форум розвитку Черкащини» взяла на себе витрати за перевезення дітей.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.