Інтим за гроші – чи легкий це заробіток, або історія черкаської працівниці секс-бізнесу

Новини Черкаси

«Мені 32 роки і я надаю послуги інтимного характеру», – так розпочинає розмову про себе Олена (ім’я змінено). Олена – клієнтка Благодійної організації “Від серця до серця” уже більше чотирьох років. Тут вона знайшла допомогу і підтримку від соціальних працівників, можливості для саморозвитку.

Секс-послуги Олена надає останні шість років, до цього мала стабільний заробіток та постійну увагу від чоловіків. Але виникла ситуація, коли їй потрібні були гроші: терміново і у великій кількості.

«Чоловіки часто пропонували мені гроші, і я вирішила, чому б не скористатися ситуацією. Дізналась скільки коштують інтим-послуги і так все почалось», – розповідає дівчина про те, як почала працювати у сфері інтим-послуг.

Близькі Олени не знають чим займається дівчина, вона теж не афішує свій заробіток і не шукає клієнтів. Більшість чоловіків Олени – її давні знайомі. До вибору партнера вона підходить серйозно, чималу увагу звертає на особисту безпеку.

«Я не погоджуюся на інтим із тими людьми, які мені не подобається. Намагаюся більше дізнатись про чоловіка із телефонної розмови і не йду на побачення, якщо мені говорять грубощі чи пропонують їхати у незнайомі місця. Особливу увагу приділяю і власному здоров’ю – не погоджуюсь на секс без презерватива і постійно проходжу тестування на хвороби, що передаються статевим шляхом. Я не женусь за надприбутком і займаюсь цим виключно для того, щоб мати гроші для життя», – говорить дівчина.

Із організацією «Від серця до серця» Олена познайомилась саме тоді, коли прийшла по презервативи. Почула, що тут можна отримати їх безкоштовно, а далі дівчину вразила доброзичлива атмосфера, яка панує у організації.

«Уперше мене тут зустріла Валя, запропонувала пройти тестування на ВІЛ, гепатити, дала безкоштовно презервативи та багато літератури. Я тоді дуже здивувалась, що, по-перше, це все безкоштовно і дуже якісно. У мене жодного разу не було неприємних ситуацій із презервативами, які давали в організації. По-друге, здивувало ставлення працівників організації. Адже, у більшості людей є упереджене ставлення до мого виду заняття. Думала, зараз скажу, хто я, чим займаюсь. І почнеться… А тут отримала щире, абсолютно неупереджене ставлення, неабияку підтримку і допомогу», – розповідає Олена.

Нині ж дівчина активно долучається до багатьох заходів, які проводить організація. Також розвиває власну громадську організацію, яка допомагатиме жінкам сфери комерційного сексу.

«Долучатися до цієї сфери я не побажаю нікому. Дуже неправильно думати, що інтим за гроші – це легкий заробіток. Багато дівчат отримують наркотичні чи алкогольні залежності, що неабияк впливає на емоційний та фізичний стан. І вийти із цього всього дуже складно. У мене були періоди, коли я не знала, що мені робити. Тоді я просто приходила в організацію «Від серця до серця» і спілкувалась із соціальними працівниками, із психологом, яка дуже допомогла мені розібратися у проблемах. Саме завдяки цій організації я почала позбуватися своїх залежносте і повернулась до активної соціальної роботи. Я завжди можу прийти сюди і отримати підтримку – це найцінніше».

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

1 коментар до “Інтим за гроші – чи легкий це заробіток, або історія черкаської працівниці секс-бізнесу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.