“Інтереси міста важливіші за амбіції” – Бондаренко про скандальний фінал сесії

Новини Черкаси
Перша сесія нової Черкаської міськради відбулася. Міський голова виніс на розгляд сесії лише питання про прийняття регламенту, однак частина депутатів показово залишила сесійну залу, мотивуючи це тим, що під час першої сесії, окрім присяги міського голови, жодні питання вони розглядати не зобов’язані.
EFM_4863
Спочатку 41 новообраний депутат Черкаської міської ради і новий міський голова Черкас Анатолій Бондаренко  офіційно вступили у свої повноваження. Потім до присутніх звернувся міський голова:
– Шановні депутати, звертаюся в першу чергу до вас, – звернувся до громади Анатолій Бондаренко.
– Громада дала нам шанс бути обраними і тепер вимагає, щоб ми працювали виключно на благо міста та його жителів. Ми не повинні підвести жодного черкасця. Для мене – честь працювати для людей, і обіцяю, що докладу всіх зусиль, щоб ця праця була плідною, і наше місто тільки розвивалося. Я закликаю вас залишити в минулому всі чвари та війни за розподіл бюджету. Я закликаю вас працювати чесно і допомогти мені як міському голові втілювати добрі справи на користь громади. Я зі свого боку зобов’язуюсь служити громаді Черкас і виконувати всі побажання наших виборців. Ще раз наголошую – я буду головою всіх черкасців, незалежно від їхніх політичних уподобань чи партійної приналежності.
На думку Анатолія Бондаренка, така позиція частини депутатів вочевидь зумовлена їхніми амбіціями, а не дотримання букви закону.
b025045f4f2e8832c57d1f3413acf539_L (1)
– Якщо хтось думає, що прийшов на сесію ділити посади, то пропоную саморозпуститися і не ганьбитися перед громадою, – звернувся до депутатів Анатолій Бондаренко.
EFM_5050
Фоторепортаж за посиланням
– Є першочергові завдання, зокрема підготовка міста до зими, які потрібно вирішувати вже зараз, негайно. А не повертатися знову до чвар. Громада сьогодні вимагає революційних змін і результатів. Тому мені не зрозуміла позиція тих депутатів, які свої амбіції ставлять вище інтересів міста. Я ще раз закликаю всіх депутатів до конструктивної праці і до об’єднання для вирішення господарських питань. Людям, які вас обрали, потрібні реальні дії на покращення їхнього життя, а не фракції-коаліції-більшості. – підсумував міський голова.
“З Іваном Сухарьковим та Русланом Зорею я говорив до сесії. І сказав їм, що на другій сесії ми будемо затверджувати тільки тимчасовий регламент, а не обирати секретаря міської ради. Вони сказали немає проблем. І якщо в когось сьогодні переважають особисті амбіції над питаннями підготовки до зими та робочими питаннями, то нехай зовсім не приходять”, – заявив також Анатолій Бондаренко.
За матеріалом сайту Черкаської міської ради.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.