Інна Ключка: Творити добро дано кожному, варто тільки забажати!

Медицина Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Ще в березні цього року я розповідала історію Андрія Полтавця з села Свидівок Черкаського району. Три роки тому він тяжко захворів. У хлопця виявили злоякісне захворювання лімфоїдної тканини. Розпочалось довготривале і дороговартісне лікування. Родина Полтавців морально і фінансово виснажилися, але розуміла, що кожен день для Андрія має велике значення, тому довелося просити допомоги небайдужих.

От тоді я і познайомилася з батьком Андрія, Миколою Васильовичем. Тривалий час працюючи в приймальні, я вже навчилася «бачити людей» тому по очах зрозуміла, що у людини горе. Він розповів історію Андрія. Коли люди приходять з такою бідою – це, мабуть, чи не найважче в роботі приймальні.

На жаль у народних депутатів України фондів для виділення матеріальної допомоги жителям округу немає. Тому звернення матеріального характеру передаються на розгляд ГО «Форум розвитку Черкащини», заступником голови якої був Владислав Голуб до обрання в парламент.

І безсумнівно звернення про виділення коштів на лікування Андрія Полтавця було погоджено. Звісно ж цієї суми не вистачало, проте бажання допомогти цій родині нас не полишало.

Ми подружилися з Андрієм, в Фейсбуці підтримували зв’язок. Він мене незвичайно вразив: жодного відчаю, лише віра в те, що в нього все вийде.

14017901_1077059452375734_1465070283_nЯ розуміла, що треба рухатися далі і почала шукати благодійні фонди. До місцевих фондів не стала звертатися, оскільки багато з них й самі до нас звертаються за допомогою. Зв’язалася з місцевими журналістами аби ті розмістили інформацію про Андрія на своїх сайтах. Відгукнулися редакції всіх інтернет-видань, за що їм дуже вдячна. Також вдалося розмістити інформацію з реквізитами для допомоги на сайті телеканалу 1+1 в рубриці «Допомога». Це трішки пожвавило надходження коштів. Але сума потрібна велика. Зібраних коштів Андрію не вистачало на поточне лікування, так як після хіміотерапій було багато ускладнень.

Проте, світ не без добрих людей! В білоруському місті Гомель, де Андрій знаходиться на лікуванні він познайомився з черкащанкою Альоною Семиліт, яка в тій же клініці лікує свого сина. Вона організувала зустріч Андрія з відомим телеведучим Дмитром Комаровим, який в соціальній мережі Фейсбук організував флешмоб зі збору коштів Андрію. І гроші на лікування та променеву терапію вдалося зібрати. Навіть з запасом на реабілітацію. Процес реабілітації буде проходити протягом п’яти років після лікування з обов’язковими дороговартісними обстеженнями два рази на рік. Андрій обіцяє, якщо якісь кошти залишаться, то перерахує їх на лікування таких саме хворих дітей.

Слова вдячності Андрій висловлює кожному, хто не залишився байдужим до його горя. Бажає всім здоров’я, адже в свої 18 років чудово розуміє, що це найголовніше в житті.

Мені приємно було стати частинкою команди, яка допомагала Андрію! Надзвичайно приємно бачити радість в очах батьків свого нового друга.

Дякую всім, хто допоміг, впевнена Вам повернеться більше!

Інна Ключка,

керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.