Інформація щодо отруєння дітей у Черкасах

Новини Черкаси

В Управлінні ДСНС на власному сайті повідомили інформацію щодо стану дітей, які отруїлися під час урочистої лінійки в Черкаській школі №8.

В Управлінні ДСНС України в Черкаській області інформують, що стан постраждалих дітей стабілізується, нині всі перебувають у свідомості та почуваються задовільно. Школярів, які перебували в реанімаційному відділені вже переведено на стаціонар. Головною версією отруєння наразі залишається локальне розпилення невідомої речовини. З цього приводу активно працюють правоохоронці.

Нагадаємо, 8 травня о 9:13 на території загальноосвітньої школи № 8 міста Черкаси під час проведення шкільної лінійки, на якій перебували 424 учні, відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість 15 учнів школи (2-9 класи). Згодом кількість звернень за медичною допомогою збільшилась до 53.

Черкаські рятувальники стверджують, що наразі, а ні в повітрі, а ні у воді, жодних небезпечних або отруйних речовин не виявлено. Саме тому оперативний штаб вважає що це локальна проблема, яка сталася під час проведення заходу у школі. Надалі справа за київськими лабораторіями. У відповідності до доручення Голови Уряду їм необхідно долучитися аби провести більш ретельне та ґрунтовне дослідження, наявних проб.

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.