Ігор Калашник: Зі святом весни, любові і надії!

Новини Черкаси

kin-01Сердечно вітаю матерів, наших коханих, сестер, подруг, доньок до найменшої і найдорожчої квітки зі святом, яке розпочинає весну! Все прекрасне на землі від весни і променів сонця, все щасливе на землі – від жінки.

Кожна жінка – цілий світ! Скромна, м’яка, поступлива та амбітна, незалежна, цілеспрямована, – кожна з вас робить цей світ кращим. Виховуючи дітей, досягаючи успіхів у кар’єрі, ви ніколи не забуваєте про свій основний обов’язок бути берегинею сімейного вогнища.  Ваші таланти, праця, воля, громадянська активність примножують славу і красу України. Усе, чому радіє чоловіче серце, все, що дарує нам відчуття справжнього щастя, нерозривно пов’язане з Вами.

Любі жінки, дозвольте від імені громадської організації «Форум розвитку Черкащини» привітати  Вас зі святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, щасливих посмішок, невичерпної любові!

У ці непрості часи хай вистачає Вам мудрості і сили нести у світ мир, добро, красу, які завжди допомагають у найважчих випробуваннях. Будьте коханими, випромінюйте добро, наповнюйте дні яскравими фарбами та надихайте чоловіків на шляхетні вчинки. Нехай прекрасні почуття  дарують натхнення та зігрівають душу!

Ігор КАЛАШНИК,
голова ГО «Форум розвитку Черкащини»

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.