Ігор Калашник: «Черкаси повинні мати муніципальну програму благоустрою життєвого простору міського жителя»

Новини Черкаси

Такого ремонту немагістральних трас (міждворових проїздів і доріг у дворах) мікрорайон «Митниця» в Черкасах не знав дуже давно. А може бути, й не знав ніколи.

UbHQ_EphIoU

У цьому році за сприяння голови ГО «Форум розвитку Черкащини» Ігоря Калашника, міської організації Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького розпочався ремонт міждворових проїздів і доріг по вул. Гагаріна, 71-83.

– Місто розпочинається з двору, але саме утриманню дворів і внутрішньо квартальних територій міська влада два десятиліття не приділяла належної уваги, – розповідає голова ГО «Форум розвитку Черкащини» Ігор Калашник.

– І не тому, що не вистачало грошей, а тому що помисли влади були спрямовані в напрямку освоєння бюджетних коштів, а не в напрямку створення умов для жителів.

На думку Ігоря Калашника, місто повинно мати муніципальну програму благоустрою життєвого простору міського жителя – дворів, прибудинкових територій. Ця програма повинна бути комплексною і довгостроковою. А не від виборів до виборів.

І починати, на переконання Ігоря Миколайовича, потрібно з асфальтування, ремонту доріг, установки бордюрів, зливів, бо – це найдорожчі роботи. І малобюджетним будинкам їх ніколи не зробити за свій рахунок – вони просто не накопичать таких коштів. Тому, потрібна міська програма.

Мешканець мікрорайону Микола Шевченко говорить, що розпочаті роботи у дворах мають дуже позитивний резонанс, незважаючи на шум будівельних машин, запах асфальту, інші неприємності. Люди готові потерпіти, щоб жити в облаштованому дворі.

Джерело: Газета “Черкаський кур’єр” № 16 (87), 16 вересня 2015 р.

Розповісти друзям

2 коментарів до “Ігор Калашник: «Черкаси повинні мати муніципальну програму благоустрою життєвого простору міського жителя»

 1. 0

  0

  Всё это – полная показуха. Качество асфальта на этом участке вполне приличное. Вот с другой стороны дома возле магазина “Формула смаку” яма просто зашкаливает. И весь участок дороги от дома по Г.Днепра 53 до дома по Гагарина 73 – разрушен почти до основания.

  1. 0

   0

   на этом участке тоже будет ремонт… мы общались с сотрудниками. Сейчас эти работы ведутся по всему городу, так что терпения… возле формулы смаку скоро тоже проведут работы.. просто начали с заезда с ул Гагарина во дворы.. там есть у них список работ по городу и формула смаку туда не входила.. а теперь есть. 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.