Ігор Калашник: Черкаси мають розпочати інтенсивно розвиватися уже зараз

Новини Черкаси

kin-01Вибори засвідчили, що мешканці міста прагнуть змін, людям набрид піар замість конкретних справ. Ці вибори закрили в Черкасах тему можливості реінкарнації «регіоналів» та їхніх посіпак. І головне, другий тур виборів показав необхідність і результативність об’єднання сил як бувших конкурентів, так і демократичних політичних сил.

Нарешті після 9 років застою перегорнуто чергову сторінку і ми рухаємося далі. Наразі усі патріоти міста мають об’єднатися навколо розвитку Черкас і безкомпромісної боротьби з тими, хто тягне місто на дно. Зараз не час для протистоянь. Потрібно якомога скоріше сформувати більшість у міськраді і професійний виконком. На мою думку, принципово щоб виконком був сформований з професійних людей, котрі не мають депутатських мандатів, а добре знають економіку, фінанси, міське господарство. Тоді можна буде одразу ж взятися за розвиток міста, оголосити непримиренну боротьбу корупції, у якій погрузли майже усі галузі міста, вивести корупційні складові з Генерального плану міста, інших програм, документів, комітетів.

ГО «Форум розвитку Черкащини», який я очолюю, має серйозні проекти щодо залучення інвестицій, створення робочих місць, перспективного розвитку міста.

Наш досвід та бажання розпочати врешті-решт реформи в місті буде спрямований на допомогу міському голові Анатолію Бондаренку. У нас є усі шанси зробити Черкаси містом європейського рівня. Хочу звернутися до депутатів міської ради нової каденції, не зрадьте виборців, адже ви усі обіцяли працювати на розвиток міста і подолання корупції, не політизуйте сесійні засідання, створите атмосферу конструктиву та поваги один до одного заради майбутнього міста. Влада, вона, тимчасова, а от жити в Черкасах більшість з вас буде й надалі. А жити серед тих, кого ти зрадив, підвів буде важко.

Час швидкоплинний. Черкаси мають розпочати інтенсивно розвиватися уже зараз. Бо це прекрасне місто із чудовими людьми, які заслуговують на гідне майбутнє. І, сподіваюся, ми будемо спільно над цим працювати.

«ЧК» №25 (96), 18 листопада 2015 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.