Ігор Калашник: Бажаю, щоб 2016 рік пройшов під знаком миру, став щасливим, щедрим на радісні події, на успіхи, на любов

Новини Черкаси

Голова громадської організації “Форум розвитку Черкащини” Ігор Калашник привітав земляків з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

kin-01Ось і прийшов час перегорнути ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Проводжаючи 2015 рік, подякуємо йому і один одному за все, що вдалося. Він був сповнений важливими подіями в житті країни, нашого міста і області. Серед найбільш знакових – децентралізація, асоціація з ЄС, вибори, перезавантаження міської і обласної влади. 2015 рік не був легким. АТО продовжується, життя подорожчало, податки не зменшились, боротьба з корупцією поки що пробуксовує… Але ми ще раз переконалися: мир і добробут забезпечуються не політичними пристрастями, а державною мудрістю і здоровим глуздом. І у нас з вами є лише один самий значний, великий і безкоштовний дар – це життя. У всіх своїх проблемах, трагедіях, муках і випробуваннях дар цей зберігає велике свято буття, який треба відкрити в собі і радіти йому. Як сказав мудрець: «Поки вам не подобається життя, воно проходить».

Тому, проводжаючи важкий для всіх нас рік, важливо ще раз відчути цінність сьогодення, нинішнього нашого життя, яке вимагає мужності і осмислених дій. Можна сподіватися на Державу або на доброго дядька, але краще на самих себе і своїх близьких. І не дозволяти нікому отруювати безцінні миті нашого життя.

У Новому році хотілося б поменше податків і побільше ефективності в розподілі державних коштів. Щоб нарешті у Черкасах вже вийшли на маршрути нові тролейбуси, щоб успішно завершилася децентралізація і на місцях залишалися податки на розвиток громад, на дороги, на соціальну сферу, на покращення екології. Щоб почала вирішуватися проблема житла. Щоб наша влада нарешті зрозуміла, що навіть у розвинених державах давно не дозволяють собі пріоритетної орієнтації на буржуазні квартали із садками, ставками і чотирикімнатними-п’ятикімнатними квартирами. Мотлох зноситься, на його місці споруджуються робочі квартали. У кого є гроші – купують житло в кварталах по дорожче. У нас є вільні площі, є навіть інвестори, але нема бажання влади будувати доступне житло. Тому дуже хотілося б, щоб у новому році влада нарешті повернулася до проблем простих людей обличчям!

Сподіваємося, що у Президента, Уряду, Верховної Ради вистачить цього року і бажання і волі на кардинальне реформування влади і радикальну боротьбу з корупцією.

Дорогі земляки!

Дозвольте мені особисто та від імені громадської організації «Форум розвитку Черкащини» привітати Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Бажаю, щоб новий 2016 рік пройшов під знаком миру, став щасливим, щедрим на радісні події, на успіхи, на любов.

Нехай Новий рік та Різдво Христове наповнять наші серця добром та принесуть щедре благословення нашій рідній Черкащині, нашій Україні. З Новим, 2016м роком!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.