Ямковий ремонт дороги в Геронимівці пообіцяли доробити наступного тижня

Новини Черкаси

Ямковий поточний ремонт місцевої дороги в селі Геронимівка Черкаського району пообіцяли завершити на наступному тижні в середу, 26 вересня. Про це повідомив  директор ДП Служба місцевих автомобільних доріг Черкаської області Ігор Франчук під час вчорашньої зустрічі з жителями Геронимівки, ініційованої народним депутатом України від Черкащини Владиславом Голубом.

«Станом на сьогодні на цій ділянці дороги виконано 80% від запланованих робіт. На наступному тижні ремонт буде повністю завершено»,- запевнив посадовець.

Вчора, аби обговорити стан доріг як місцевого так і державного значення, які пролягають через село Геронимівку, приїхав народний депутат від цього мажоритарного округу Владислав Голуб та запросив на зустріч заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва та очільника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислава Демиденка.

Якщо ж з ремонтом місцевої геронимівської дороги питання майже вирішено, то ремонт автошляху державного значення Н-16, який пролягає через село поки – серед проблемних питань.

Нагадаємо, у п’ятницю 21 вересня Владислав Голуб з трибуни Верховної Ради звернувся до Володимира Гройсмана з питанням посприяти виділенню державних коштів на ремонт цієї ділянки дороги. Як йшлося ж під час вчорашньої зустрічі, наразі прийшло оскарження від АМКУ, тож переможця тендеру поки ще немає.

Нині на ремонт можновладці мають лише 8 млн. грн. з потрібних 33 млн грн. Тож нардеп Владислав Голуб запропонував звертатися до підрядника, аби ремонтувати дорогу в борг. «Вважаю, що ми не можемо примушувати людей і надалі мітингувати, чекаючи ремонту, тому є пропозиція Службі автомобільних доріг звернутися до в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака, аби гарантувати оплату решту коштів виконавцеві робіт вже з початку наступного року. Зі свого боку я допомагатиму в межах компетенції, щоб ремонт таки провели найближчим часом»,- прокоментував Владислав Голуб.

Можновладці дійшли спільного рішення й тепер сподіваються, що кожен відповідальний посадовець зробить все можливе, щоб скандальна дорога була відремонтована.

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.