Художній музей запрошує на виставку молодого художника (фото)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Черкаський обласний художній музей 24 вересня презентував першу персональну виставку молодого черкаського художника Олександра Шаповалова (1987р.н.). На виставці представлено більше двадцяти робіт, створених автором з 2009 по 2015 роки.

T_lDMQZET_s
Художник закінчив Черкаський Національний університет імені Богдана Хмельницького (кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва) у 2008-му році, отримав ступінь бакалавра. Керівником та головним наставником Олександра у навчанні був народний художник України Бондар Іван Іванович. За словами ж Олександра, усвідомлення себе як митця і остаточний вибір цього шляху прийшов до нього дещо пізніше, по закінченні університетської освіти.

ibTjITdDQA8
Працює художник в пейзажному жанрі, перевагу надає малюванню з натури, щоб максимально повно передавати настрій оточуючої дійсності. Серед його робіт зображення дніпровського узбережжя Черкас, урбаністичні пейзажі, тощо. Колорит робіт стриманий з холодними тонами, подекуди з різкими кольоровими акцентами. У творах домінує весняна і літня пори року.

G5q0KSWnOLE
Персональна виставка Олександра Шаповалова підтверджує, що у Черкасах стає дедалі більше молодих художників, які прагнуть презентувати свої роботи на суд публіки, що дозволяє говорити про появу у нашому місті нового покоління талановитих майстрів пензля.

SqAJa-rRxXY

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.