Хто ж організував “протестну акцію” в день Всеукраїнської трагедії

Новини Черкаси

Відголоски Радянської влади знову нагадали про себе у місті Черкаси. У той час, коли матері оплакували своїх синів, жінки – чоловіків, доньки – батьків, у центрі України, в колисці Кобзаря Комуністична партія України разом зі своїми помічниками соціалістами та «Територіальною громадою м. Черкаси» у центрі міста організувала так званий “мітинг” з метою популяризації своїх ідей. Цим вони у  черговий раз показали своє зухвале ставлення до людських цінностей, і те, що досі живуть навіяними міфами про світлий і добрий комунізм.

14193618_1836859096550033_1976882864_n
Фото з соц.мереж

Так в день вшанування Героїв, що загинули під Іловайском в цетрі Черкас кілька десятків людей провели чергову “протестну” акцію .  За цей рік це вже 4 чи 5 подібне “зібрання”, організоване залишками КПУ.
Очевидно, що у своїй більшості учасники “акції” ще й досі пропагують ідеї комунізму, які в них закладали ще в далекі радянські часи. Але про часи, коли ті самі «ідоли» комуністичної партії проводили колективізацію, голодомори, репресій та винищували цілі народи вони не згадують.

Замість того, щоб вшанувати пам’ять синів України, котрі захищаючи нашу Батьківщину,  Героїчно загинули під Іловайськом, голова комуністів області – Віктор Роєнко, лідер обкому СПУ – Сергій Малиновський, голова «Територіальної громади м. Черкаси» – Ростислав Бублієнко та керівник обкому «Партії пенсіонерів» – Володимир Матюша у черговий раз показали свою зневагу до світлої пам’яті полеглих Героїв.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.