Хто претендує очолити заклади культури Черкаського району

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Наприкінці серпня відбулися перші засідання конкурсних комісій з добору керівників комунальних закладів культури. За результатами засідань конкурсних комісій до участі в конкурсному доборі на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Черкаського району допущені:

«Районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради – Полулях Валентина Миколаївна і Драбовська Марія Іванівна;

«Районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Черкаської районної ради – Канюка Валентина Миколаївна;

«Черкаська районна дитяча бібліотека» Черкаської районної ради – Тимошенко Ірина Василівна;

«Червонослобідська дитяча музична школа» Черкаської районної ради – Сапсай Іван Іванович.
Найбільше претендентів виявилося на посаду керівника КП «Мошнівська дитяча музична школа» Черкаської районної ради.
Тут будуть обирати з чотирьох кандидатів, а саме: Биковець Марія Андріївна, Гончаренко Людмила Олексіївна, Нечушкіна Наталія В`ячеславівна, Соколова Тетяна Геннадіївна.

За інформацією відділу
культури і туризму
Черкаської РДА

Розповісти друзям

3 коментарів до “Хто претендує очолити заклади культури Черкаського району

 1. 2

  0

  Слід виділити молодих претендентів які на мою думку, є духовно багатими і наділеними творчими цінностями, а не претендеток пенсійного віку яким потрібно дивитись за онуками. Доказом в бік молоді є те, що вони ніколи не зупиняються на досягнутому і прагнуть до постійного вдосконалення. Молодіжні лідери, які працюють з молоддю, мають можливість підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи. Тай дивитись приємніше.

 2. 1

  0

  Дивні в нас люди. Памятники комуністичні ми зносимо-а людей вихованних на тій всій культурі призначаємо на керівні посади.

  А якщо без жартів то я вважаю має бути як з новою поліцією. Ставити молодих, перспективних і не спаклюжених старою системою. Тоді і буде толк.

 3. 1

  0

  Молоді керівники, як правило, працюють з великим ентузіазмом і енергією, що приносить бажані результати і виправдовує покладену на них довіру, Так може час міняти засидівше керівництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.