Хто повинен чистити від снігу тротуари у Черкасах

Новини Черкаси
Владці Черкас вирішили нагадати керівникам підприємств, організацій та установ, як комунальної, так і приватної форми власності, що згідно з Правилами благоустрою м. Черкаси  в зимовий період вони зобов’язані чистити тротуари біля своїх закладів від снігу для того, щоб мешканці могли безпечно пересуватись містом.
uZTrPtKjXS0
Якщо ж ці власники не мають технічної можливості прибрати сніг із прибудинкової території та очистити її від льоду власними силами, таку послугу рекомендують замовити через комунальне підприємство «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» (ЧЕЛУАШ) за телефонами: 64 34 88 та 098 939 13 33 (Костянтин Євгенійович).
iegDdnO-Lzs
Також посадовці Черкаської міської ради звертають увагу на важливість посипати тротуари піском та сіллю, аби перехожі могли безпечно пересуватися поруч із вашим об’єктом. Інакше – на тих підприємців, які не бажають прибирати сніг біля своїх закладів, чекає штраф.
“Правилами утримання доріг визначено, що тротуари в радіусі 50 метрів від будинку має утримувати власник будинку.
Згідно з рішенням виконкому, з 18 січня прибиранням тротуарів біля магазинів, автомийок та інших приміщень займатиметься підприємство “ЧЕЛУАШ”, – зазначив Андрій Наумчук.

До зазначеного терміну комунальне підприємство має укласти договори з підприємствами, які мають малогабаритні трактори. Такі, що зможуть заїхати та працювати на тротуарах. “Якщо таких тракторів буде 5, то у разі снігопаду вони приберуть тротуари протягом доби”, – заявив директор департаменту.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.