Хто має замінити у ранзі депутата екс-мера Одарича?

Новини Черкаси

Замість Сергія Одарича, депутатські повноваження якого достроково припинила Черкаська міська рада, скласти присягу депутата та підсилити  фракцію ПВД має наступний за черговістю кандидат у виборчому списку партії. Наступним в внутрішньопартійному рейтингу за результатами виборів 2015 року є Василь Михайлович Соломаха. 

На понеділок 4 вересня анонсоване засідання Черкаської міської виборчої комісії. Вочевидь це пов’язане з питаннями складення повноважень депутата Сергієм Одаричем, яке проголосували депутати на сесії 28 серпня та вирішення питання складення присяги наступним кандидатом, яким має бути Василь Соломаха.

Він не має вищої освіти (середня спеціальна), та є безпартійним. 57-річний Соломаха вже був депутатом міськради у період з 2006 по 2010 рік. Входив до фракції “Справедливість”, був головою комісії міської ради з питань ЖКГ та радником міського голови.

Згідно з інформацією із сайту “Партії вільних демократів”, йдучи на вибори в 2015 році Соломаха мав намір охопити ремонтними роботами мікрорайон “Зелений”.

 

– Прагне зробити Черкаси гарним і комфортним містом, щоб наші діти і онуки не шукали кращої долі в інших містах чи країнах, – зазначається на сайті.

За матеріалами сайту “ІнфоМІСТ”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.