Хто допоможе, як не ми

Новини Черкаси Новини Черкаської області

479Всім нам властиве співчуття, коли мова заходить про допомогу дітям з важкими захворюваннями. Напевно, це почуття не потребує додаткових пояснень. Воно народжується і болить в глибині серця.

18-річний Андрій Полтавець із села Свидівок повинен одужати.  За це моляться   у це вірять батьки Андрія, якого  зараз  у  білоруському місті Гомель рятують від раку.

Нещодавно за дорученням народного депутата Владислава Голуба зустрічалася з батьком  Андрія – Миколою Полтавцем. Він каже, що хвороба страшна, але лікарі дають шанс на порятунок Андрійчиного життя. Головне – не гаяти часу. Якомога швидше родина Андрія має зібрати 10 тисяч доларів.

Родина Полтавців та близькі вже давно морально і фінансово виснажилися, але щоденно борються за кожний день Андрійчиного життя  ще з 2013 року.  Того року хлопцю в обласному онкодиспансері діагностували лімфогранулематоз – злоякісне захворювання лімфоїдної тканини. Визначили, що в нього вже майже третя стадія.
– Ми робили запити у різні клініки: і в Німеччину, і в Мінськ, – розповідає батько Андрія – Микола Полтавець. – Але там дуже вартісне лікування, яке для нашої родини було космічними. Нам порадили Гомель.

Тривале лікування принесло результат – Андрію покращало і він зміг повернутися додому. Кожні півроку батьки  возили його до Гомеля на періодичне обстеження. Але у лютому ц. р. під час  чергового обстеження лікарів насторожило збільшення лімфовузлів. Зробили біопсію. 15 березня Андрія знову відвезли до Гомеля. Зараз в нього рецидив. У лікарні Гомеля Андрій має бути аж до кінця літа. За цей час хлопцю планують зробити п’ять курсів хіміотерапії та променеву терапію. На це потрібні великі кошти, яких у родини наразі, після трьох років дороговартісного лікування просто немає.

Знаю, що багато хто хотів би допомогти, але сам обмежений у коштах. Повірте, сім’я Андрія буде вдячна за будь-яку копійчину, віддану за для порятунку життя їхнього сина. Цього тижня планую відвідати Черкаський бізнес-коледж, де навчається Андрій. Там   розумне керівництво, креативне студентство. Можливо вдасться  відшукати  і обговорити  альтернативні способи зробити добро, допомігши Андрію подолати хворобу.

Для  усіх небайдужих – реквізити для допомоги: номер картки Приватбанку мами хлопця 4149 4978 0004 9316 (Полтавець Алла Миколаївна).
Бо хто допоможе, як не ми!

Інна КЛЮЧКА,
керівник громадської приймальні
народного депутата України
Владислава Голуба

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.