Грошову нагороду на фестивалі тімбілдінгу отримала команда Черкаської поліції проте передала її на благодійність

Новини Черкаси

Справжній тімбілдінг для тих, хто готовий взяти на себе відповідальність і організувати разом подію національного значення у новому форматі пройшов у Долині троянд за підтримки черкаської міської ради.

IMG_9309Як і було анонсовано захід складався із 5 основних подій: смачна погулянка «ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ», дитяча лабораторія розваг «РОЗУМАРІУМ», простір розвитку «NOVA», інтерактивна презентація учасників конкурсу громадських проектів «ЧЕРКАСИ. Я ЦЕ РОБЛЮ», тімбілдінг за участі команд бізнесу та влади «SUMMER CHALLENGE», інформує Департамент освіти ЧМР.

Основним фестивалем був Summer Challenge 2016 — фестиваль тімбілдингу серед команд бізнесу та державних установ. У 25 локаціях змагалися 15 команд, серед яких команди Черкаської міської ради, телерадіокомпанії «ВІККА», “Ощадбанку”, поліції, будівельного гіпермаркету «Епіцентр», федерації альпінізму та скелелазання й інші.

Команди протягом п’яти годин пройшли спортивні та психологічні випробування, демонстрували свої таланти у 25 видах змагань: долали скеледром, танцювали, малювали, переносили повне відро води на мотузках, долали водойму, балансували на гойдалці тощо.

Підсумовуючи всі результати, третє місце вибороли філія Черкаського обласного управління «Ощадбанку», на другому – команда Черкаської міської ради, а першими була команда Черкаської поліції, які показали найкращий час за сумою в усіх видах та отримали у нагороду 25 тисяч гривень.

IMG_9518

Але цю нагороду вони передали переможцю конкурсу громадських проектів — “Черкаси. Я це роблю”. У цьому конкурсі змагалися 25 соціальних проектів. І команда черкаських полісменів передала призовий сертифікат у 25 000 гривень для реалізації проекту «Тактильні книжки для слабозорих та незрячих дітей». Як з’ясувалося,  для створення книжок з об’ємним зображенням, які можна читати руками закладено 10000 гривень, тож було вирішено залишок суми передати на реалізацію проекту “Школа раннього особистісного розвитку”.

IMG_9175

До відома про проекти переможці:

Проект “Тактильні книжки для слабозорих та незрячих дітей” від Світлани Трофімової. Мета: створення тактильних книжок ручної роботи для слабозорих та незрячих дітей. Книжки будуть створюватись студентами факультетів дизайну, навчальних закладів міста Черкаси, вихованцями мистецьких гуртків позашкільних навчальних закладів, дитячих арт-студій.

Освітній громадський соціальний проект “Школа раннього особистісного розвитку” (ШОР) від Ірини Бондаренко – це створення альтернативної групи при садочку (ДНЗ) для звичайних дітей та діток з порушеннями розвитку (ДЦП, діти сонця, аутисти) з використанням досвіду та методик європейської системи дошкільної освіти.

 Проект “Я обираю успішне життя” від БФ “Час надії”. Керівник проекту Лариса Когут прагне сприяти адаптації та професійній самореалізації в мирному житті демобілізованих учасників бойових дій (учасників АТО). Мета: мотивація вразливої групи суспільства до досягнення гармонії в сім’ї, подолання емоційних проблем в родині, реалізація себе в мирному житті; навчання основам ведення власної справи шляхом проведення тренінгів, консультацій, сімейних вечорів.

 Проект “Шлях до нової себе” – Анна Тарапата мріє вчити жінок захищатися від недоброзичливців не тільки за допомогою самооборони, а й психологічно, за рахунок позбавлення “синдрому жертви”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.