“Громадський сектор має конструктивно працювати з владою, а не робити собі піар на пустих штампах”, – Микола Калашник

Новини Черкаси

Голова ГО “Форум розвитку Черкащини” Микола Калашник на своїй сторінці фейсбук поділився думками, щодо ситуації в місті з “Prozzoro” та стосовно звинувачень секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького в корупції з боку активістів.

Читаючи facebook я побачив заклики від громадських активістів про створення акцій які будуть носити характер за “Prozzoro” і в яких лунають звинувачення в корупції на адресу секретаря міської ради Олександра Радуцького, пише  Микола Калашник. 

По-перше аналізуючи зауваження активістів можна дійти висновку що можливо є недоліки в роботі з прозоро з боку міської ради, але у ЧМР має позицію, і тут дискусія між сторонами має проходити в площині конструктиву, а не переходити в площину популізму і гучних обвинувачень!

Тим більше винятково по факту Радуцький ніколи не був помічений в корупційних справах, тому мені дуже дивно таке читати, особливо тому що я знаю цю людину не перший рік і лише як глибоко порядну людину яка воліє розвивати наше місто.

Я наполегливо рекомендую не переносити питання використання тих чи інших систем відслідковування освоєння публічних фінансів в площину публічних балачок, а працювати над відстоюванням позицій в кабінетах за прямим діалогом, і я вірю що конструктив буде знайдено якщо таке буде поставлено за мету. А публічні, не підкріплені ні чим звинувачення нагадають брудні політичні компанії за основу яких завжди береться боротьба проти так званого “ворога”.

Не робіть з політиків і з громадських активістів селебріті! Це не ваші ролі!
Політики та чиновники мають бути непомітним сервісом для платників податків, а громадський сектор має конструктивно працювати з владою, а не робити собі піар на пустих штампах.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.